Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem látják a fiúk/férfia...

Miért nem látják a fiúk/férfiak a belső értékeimet?

Figyelt kérdés

Kedves vagyok, segítőkész, sokat mosolygok és van humorérzékem, de ha van valami gond, akkor komolyan is lehet velem beszélgetni. Emellett jól tanulok (mérnöki pályán gondolkozok), tudok főzni és alig várom, hogy felnőtt koromban saját családom legyen akikről gondoskodhatok.

Nem akarok nagyképűnek tűnni, csak nem tudtam máshogy feltenni a kérdést. A problémám az, hogy ezeket a tulajdonságaimat a fiúk/férfiak egyáltalán nem látják. El nem tudnák képzelni rólam, hogy tudok sütni egy zserbót anélkül, hogy felrobbantanám a konyhát, vagy nagyobb gondom is van, mint hogy elkezdett lenőni a hajam.

Általában butácska, de kedves és aranyos lánynak gondolnak. A többség csak felszínes kapcsolatot szeretne tőlem, aminek a fő célja az "ágybacipelés", ezért nem is volt még egyetlen párkapcsolatom sem. Tegnap az egyik legjobb fiú barátom azt mondta nekem, hogy pontosan ugyan olyan vagyok, mint a többi átlagos tinilány. Én nem tartom magam annak, de lehet, hogy tévedek. Nagyon el vagyok keseredve.

17/L



2014. aug. 12. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

zserbó! Főzés! :) Ezt már szeretem,és persze 17éves ...Lehet példát venni kedves naplopó nők,ez a kislány süt főz!Ahogy nektek is kéne b+


szerintem aranyos vagy,ha most lennék 17éves,nem akarnálak szanaszét dugni,előbb meg akarnálak ismerni.És még virágot is csórnák neked.

2014. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok, pont olyan vagy, mint rajtad kívül 200 millió lány. Állj be a sorba. Nem vagyunk egyediek, de ennyi idősen azt hisszük, hogy a világ körülöttünk ostobák gyülekezete, de majd rájössz, hogy te is csak egy folt vagy az élet függönyén és előbb-utóbb kikopsz belőle.
2014. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17 vagy, nemsokára jön az egyetem és kinyílik a világ. Az igényeidből ne adj le és találsz majd normális férfit, aki tényleg megbecsül!
2014. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"tudok sütni egy zserbót"

Eddig még jó voltál.. UTÁLOM A ZSERBÓT! Na.. :(


Amúgy a kérdésre válaszoltál te is!!


"fő célja az "ágybacipelés" "

Cssak megfektetni akarnak... És ebben a korosztályban kevés a normális fiú, de még normális lány is ritka kincs...

17/F

2014. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én pl nem is akarom meglátni, egyrészt mert már a leírásodból is az jött át hogy generációs különbségek vannak köztünk, én egy mezei szakközépbe jártam, egy multinál vagyok rabszolga, az életem ezen része egy kalap sz*r.

Viszont drága ruháim vannak, izmos vagyok, mégis megkapom hogy "buta, tömegcikk"


Szóval neked olyanok között kell nézelődni, akik hasonlóan tanultak.

22F

2014. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Idősebb pasik jobban észreveszik majd a belső értékeidet, mig a fiataloknak csak az a fontos általában hogy nagy melled és nagy hátsód legyen, mivel a legtöbbnek csak szexre kell a barátnő tisztelet a kivételnek, míg egy idősebbnek egy családra van szüksége.

24/F

2014. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mérnök leszel akkor annyi srác lesz körülötted mint az állat, nem kell félni. Amúgy a mérnök alkatok pedig általában csak a műszaki tárgyakból jók.. :)
2014. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert az senkit sem érdekel...

Unalmas lehetsz...

2014. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak annyit mondok, ha mérnöki pályára mész, ott szinte csak fiúk lesznek, ha kolis leszel, szintén és ha tudsz zserbót főzni, akkor mint a mesékben, sorban fognak állni az ajtód előtt a "lovagok" megkérni a kezedet. Remélem arra az egyetemre jösz, ahol én vagyok, mert az egyetlen sütemény amit imádok az a zserbó :D
2014. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
zserbót főzni, jól leírtam, természetesen sütni... :D
2014. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!