Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van a probléma velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a probléma velem, miért nem találom a párom?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és mindig csak a zsákutcákba futok bele...

Egy olyan nőre vágyok aki értékeli ha valakinek nem a Facebook az élete, nincsenek káros szenvedélyei, megértő, odafigyelő, művel (legalábbis úgy gondolom).

Talán a hátrány az h van munkahelye és otthon is besegít a családnak, ezért inkább lemond dolgokról h a jövőjét igyekezzen megalapozni, hogy könnyebb legyen az élete..


2017. máj. 1. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ott a probléma, hogy odafigyelő, megértő vagy. És most sokan le fognak pontozni, meg leszólni a női nem egyes tagjai, de mikor ezt a kettőt javarészt hanyagoltam, érdekes velem sem volt már probléma. Azokkal csak egy csicska leszel, akit jól ki lehet használni.
2017. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"odafigyelő, művel (legalábbis úgy gondolom).

Talán a hátrány az h van munkahelye és otthon is besegít a családnak, ezért inkább lemond dolgokról.."


Nálam itt vágtad el magad, hogy azt hiszed hogy ez hátrány.

Kész, menthetetlen pesszimista és negatív beállítottságú vagy.

És miért kell lemondani dolgokról? Azt hiszed, hogy ha állandóan lemondasz mindenről, akkor azzal előrébb leszel?


Mégis adok tanácsot: fogalmazd meg magadban nagyon pontosan, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezzen kívülről és belülről a csaj, és csak ezekre összpontosíts. Vonzd be magadnak álmaid párját.

2017. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor inkább vagyok egyedül mint hogy feladjam az elveimet amivel ergo a lényemet adnám fel h olyanra formálódjak ami az "elvárt"...
2017. máj. 1. 18:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon nem fogod megtalálni a választ!
2017. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem éreztem hátránynak nagyon sokáig, csak mikor azért szakadt meg pár nővel az ismerkedés mert megtudták h sokat dolgozok nem tetszett nekik h nem ugrottam mindig mikor nekik épp eszükbe jutott.

Igazából most sem érzem annak, csak így nehezebb a dolog.

A dolgokról való lemondás apróságok pl eltervezem h elmegyek megnézni egy premier vetítést, de a munkahely keresztülhúzza a tervem apróságok, de mindig begyűrűznek a dolgok...

2017. máj. 1. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:

"Egy olyan nőre vágyok"

-50%

"aki értékeli ha valakinek nem a Facebook az élete"

-30%

"nincsenek káros szenvedélyei"

-10%

"megértő, odafigyelő, művel (legalábbis úgy gondolom)"

-9%


= Matematikai esélyed van azért! :)

2017. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez a papírforma :D

általában nem nyerő....

2017. máj. 1. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
talán magadba is nézhetnél, hogy miért választasz ilyen rosszul, hogy miért követed el folyamatosan ugyanazokat a hibákat, és miért nem tanulsz belőlük
2017. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezen már gondolkodtam és elég sokszor kifogom a lelkileg sérült nőket...

a másik meg az h van aki szingli konkrétan elmondja azt amit esetleg én tudnék neki nyújtani ott vagyok előtte és én nem vagyok elég jó mégsem...

2017. máj. 1. 18:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert megértő, odafigyelő, művelt vagy, illetve gondolom külsőre se vagy jobb az átlagnál.
2017. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!