Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak kb. hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kb. hány százaléka lehet olyan férfi aki nagyon nem vonzó az átlag nők számára?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 20-30%
2017. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Hát, kb 50% reálisan. Legalábbis ebben az országban, lehet külföldön más a helyzet. A legdurvább különbség Magyarország és a szláv országok között van amit én ismerek. Nem azt mondom, hogy a magyar pasik a leghelyesebbek a világon, de nem lövök nagyon mellé ha ezt mondom. Szerintem az olasz pasik azért jobbak, bár egyik osztrák csaj ismerősöm szerint a olasz pasik bunkók, a magyar pasik meg úgy néznek ki mint az olaszok (mármint az észak-olaszok), csak nem olyan hangoskodó trógerek. Szóval szerinte a magyar pasik a legjobbak a világon. Valóban, ha egy magyar férfi kimegy német nyelvterületre, egyből 1-2 pontot emelkedik egy 10-es skálán, mert a germán férfiak csúnyábbak átlagban mint a magyarok. Ugyan ez igaz kb. az angolszász pasikra is. De ami a legdurvább különbség az mondom a szlávoknál van. A szláv nők a legszebbek a világon, viszont a szláv pasik meg iszonyú ocsmány gáz nyomik, ilyen gnóm fejük van, vagy nem is tudom mihez hasonlítani. Szóval ha kimész mondjuk Szlovákiába csajozni, átlag magyar pasiként, akkor 3 pontot is emelkedsz a skálán. Tehát már egyből nem 10/5-ös pasi leszel külsőre, hanem 10/8! Érdemes megpróbálni külföldön is csajozni, nekem nagyon jó tapasztalataim vannak.
2017. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát az embereket, így a nőket is (sőt!) elég könnyű becsapni ilyen megjelenésbeli dolgokkal, ezt beleszámolva vagy enélkül?
2017. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van kb 80 évfolyamtársam, ha ezt veszem a saját statisztikám alapjául, akkor olyan 10%uk aki nagyon nem vonzó SZERINTEM, de van olyan közülük, akinek barátnője van, így azért mert nem az én esetem még másnak az :)
2017. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Van egy hazai statisztika, hogy 80%. Az más kérdés, hogy sok képes kompromisszumra és összejön ezekkel, esetleg család is lesz. Én sajnos 32 évesen erről férfiként lecsúsztam.
2017. máj. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30 éves kor alatt 10%,30 felett 50%.
2017. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Passz, de kérdező, te biztosan köztük vagy! :D
2017. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Kb 80%. A többi is csak elmegy, max 5%, aki tényleg bejön a nőknek.
2017. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Imádom ezeket a matekozásokat.:D Főleg, mikor komplett teória is épül egy-egy gondolatra, és elkezditek igeként terjeszteni a 2. válaszhoz hasonló bődületes baromságokat.:D
2017. máj. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

#9

Csak a saját tapasztalataimat írtam le, nem kezdtem el "igéket terjeszteni". Tudod mit játszottunk 18 évesen a haverokkal a szlovákiai iskolás sítáborba? Azon versenyeztünk hogy ki tud több szlovák csajt "összegyűjteni" az utcáról a szálloda szobájának fürdőjébe meztelenül...

Képzelheted, biztos azért játszottunk ilyet, mert szar pasik voltunk az ottani csajok szemében. Mondanom sem kell, hogy egyik csapat sem "lőtt 0 gólt" :D

2017. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!