Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet egyenesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet egyenesen megmondani, hogy nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel Tinderen beszélgettem, aztán átvettem Facebookra. Ott már ritkábban válaszolgatott, de írta, hogy benne lenne a találkozóban. Kérdeztem előtte 1 nappal, hogy mikor lenne jó, válasz: "majd megbeszéljük". Gondoltam magamban, jó kis megbeszélés lesz, ha 2 óránként válaszol, pedig fent van. Aztán mégsem jött össze a dolog, mert másik városban volt. Mondtam neki, hogy úgy érzem a jelekből, hogy egyáltalán nem akar találkozni, nyugodtan mondja meg, ha így van, nem sértődök meg. De ő akar, csak ez a hétvége nem jó. Oké, még egy próba, rákérdeztem tegnap este, hogy ma 6-kor jó-e neki. Fent volt azóta többször, de semmi válasz. Ha nem akar találkozni, miért nem lehet ezt nyíltan közölni? Szerintem ez annyira gerinctelen viselkedés...
2017. máj. 2. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért fogadok, ő is az őszinte férfit keresi :D
2017. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van ember, aki nyíltan kommunikál, kimondja, amit gondol. Ő

az, aki bátran nemet mond.

Van a másik típus, aki nem mond semmit, de érezteti.

Érzed nem, hogy nem akar tőled semmit?

2017. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet elfoglalt és nem egy nappal előtte kellene megkérdezned, hanem úgy, hogy pl ma megkérdezed, hogy péntek jó-e. Ha nem ér rá véletlenül az is lehet hogy már nem meri megmondani, mert tudja, hogy egyből azt hiszed le akar építeni. Persze az is lehet, hogy tényleg le akar épteni.


Ezt csak azért írom, mert valamiért sokan nem tudják elképzelni és picit irigylem is őket, hogy van, hogy az ember nem ér rá két napig facebookozni. Nekem is van, hogy csipog a telefon ránézek, de nincs időm válaszolni és, ha épp baromi húzós napom van estére el is felejtem a dolgot.

2017. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érzem én, persze. De nem is ez a kérdés, hanem az, hogy miért nem lehet mindenki korrekt.
2017. máj. 2. 16:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, és már a hétvégén feldobtam neki, hogy hétfő vagy kedd. "Majd megbeszéljük".
2017. máj. 2. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Majd ír :)


Nyilván nem vette komolyan a dolgot, de ha már őszintén rákérdeztél, akkor tényleg megírhatta volna, hogy nem, csak ugye így reméli, hogy te tűnsz el és nem kell nemet mondani. Sok ember, talán több nő küzd azzal, hogy nem tud nemet mondani szerintem, de így azért már kínosabb számára is.

2017. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már írtam. Ő ilyen típus, nem nyíltan kommunikál. Ha nem tetszik neked ez a fajta kommunikáció, akkor hagyd a fenébe.

Mert ha netán lenne köztetek kapcsolat, akkor is ilyen lenne.

2017. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nő.
2017. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!