Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megszakítanád az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítanád az ismerkedést külföldre költözés miatt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez ennel bonyolultabb kerdes, valami hattersztori van?
2017. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
hat minden kep es kul foldon ismerkednek a hova koltozok es hejbenn mer nem birom a tav kapcsolatot de ha birod akor mind egy
2017. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pár találka után egyik fél külföldre költözik, érzelem nincs a dologban, de a közös hang megvan.
2017. máj. 2. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha van pénzetek utazgatni, akkor egy nyitott távkapcsolat belefér.
2017. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3 Én igen. A külföldre költözés egy igazán jól működő, tartós kapcsolatot is megvisel, egy ilyen "szimpik vagyunk egymásnak és kész"-szintű dolog nálam nem éri meg azt a belefektetett energiát, időt, pénzt, stb..., amit a helyzet fenntartása/továbbvitele megkíván.

Adott esetben, ha a másik márpedig szeretné, nem zárkóznék el a további ismerkedéstől, dumálástól messengeren vagy mittudomén (attól még lehet ebből egy értékes emberi kapcsolat) de nem is venném túl komolyra a dolgot. Ja és természetesen ezt vele is megosztanám.

2017. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ha egyébként jól érezzük magunkat egymással, akkor miért tenném?


Viszont egyértelműsíteném, hogy én nem költözöm külföldre, tehát a kapcsolat a költözésével véget ér.

2017. máj. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Voltam ilyen helyzetben, a lánnyal lett volna szép nyolc hónapunk egymással, amíg kimegyek. Nekünk nem érte meg, össze sem jöttünk inkább, féltettük egymást és magunkat.
2017. máj. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg
2017. máj. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm megismerte a párját hasonló helyzetben.Egyértelmű volt, hogy folytatni akarják, ezért nem szakadt meg a beszélgetés és tettek érte, hogy mielőbb együtt lehessenek.Pár hónap után összeköltöztek és nem sokára lesz az esküvőjük.

Szóval ha mindkét fél benne van, akkor lehetséges. De ha nincs jövő, nem fogtok egy ideig egy országban élni, akkor nem biztos, hogy foggal-körömmel kéne küzdeni a másikért.

De szerintem ezt mindenki érzi. Pl ha olyan , mint a többi randi partnered, nincs semmi különös köztetek, akkor nem biztos, hogy megéri.

De ha már pár találkozó után érzed, hogy más mint a többi és meg kéne próbálni és ő is úgy érzi,akkor nem kéne megszakítani a kapcsolatot.

Másik kérdés, hogyha tudom, hogy külföldre költözök a közeljövőben, akkor nem kezdek el ismerkedni előtte pár héttel, pont az ilyen szituk miatt.

2017. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen sűrűn tudnánk találkozni és hogy mik az elképzelése a két félnek. Mert ha végleges költözésről lenne szó akkor szerintem hosszútávon nem érdemes ha csak nem pár hónapra.
2017. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!