Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányos vagyok pasi létemre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos vagyok pasi létemre? Nők, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Leszögezem: heteroszexuális vagyok, nagy mérettel, jó szexuális étvággyal. Soha nem érdekeltek a férfiak. Viszont azt vettem észre, hogy társkeresőkön (Tinderen) csak a biszexuális nők jelölnek vissza. Komolyan, senki más. Más társkeresőkön, ahol egyébként is lehet üzenni, meg konkrétan férfiak szoktak írogatni. Ki van írva mindenhova, hogy hetero vagyok. De rengeteg ilyen üzenetet kapok, nagyon zavaró.

Amúgy viszonylag vékony vagyok, bár most kezdtem el kondizni. Átlagos magasságú, világos bőrű, félhosszú hajú — a fejformám miatt csak ez áll jól. A hangom sem túl mély, mondjuk nem is nyávogós, hála az égnek. Az arcom is elég fiatalos. Érdeklődésre, személyiségre viszont egyértelműen férfias vagyok.

Mondjuk az is beszédes, hogy a "kislányoknak" is tetszeni szoktam, gondolva itt a 14-18 éves korosztályra. De belőlük kinőttem már.


Nők, mondjuk 20 felett. Ti adnátok esélyt egy ilyen pasinak, mint én?


2017. máj. 4. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem hátrány, csak úgy néz ki eddig nem talált meg egy normális lány. Lányosabb vagy gyerekesebb arcod van esetleg?
2017. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, mindig jóval fiatalabbnak néznek.
2017. máj. 4. 18:03
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
A leírásod alapján nem lehet veled baj, volt barátom hasonló alkat lehet hozzád, neki félhosszú szőke haja van, a kamionosok rendre nőnek nézték :D De ő amúgy is inkább kisfiús volt kisugárzásra is. Szerintem sok 20 feletti nőnek is bejöhetsz, főleg ha határozott, férfias a kisugárzásod a kisfiús arc mellé :) Társkeresőn ugye kép alapján döntenek csak, de élőben nem tudom, mennyire tapasztaltad ezt? Ha nem igazán, akkor biztos nincs veled baj. Amúgy is sok olyan nő van, aki kicsit anyáskodni is szeret a pasiján, az olyanokat is bevonzhatod.
2017. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyetemen volt pár lány, akiknek tetszettem, de akkoriban barátnőm volt. Most pedig nem nagyon járok olyan helyekre, ahol lenne lehetőség ismerkedni, ezért marad az internet.
2017. máj. 4. 18:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Mekkora az a nagy méret?
2017. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pff... a leírásod alapján bocs de nem...


Egy férfi legyen férfias kinézetű.

2017. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, annyira nem nagy, csak 18 centi. De eddig mindenki elégedett volt vele. Köszi a te véleményedet is, #6.
2017. máj. 4. 19:17
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Csak elméletben válaszolok, nem keresek párt. Ezt így ennyi infó alapján nem tudnám 100%-ra megmondani. Összképtől függ.

Ha ilyen Robert Pattinson, Paul Wesley féle arcod van, akkor biztos nem...az én ízlésvilágom attól a típustól nagyon messze van. Ha nála férfiasabb, karakteresebb vagy, akkor talán. Mondom, ez attól függ, hogy ha ránézek egy adott pasira, akkor bejönne e vagy nem. Plusz, hogy elég magas vagy-e. Nekem 185 alatt nem játszana senki.

2017. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Leírás alapján nem hiszem, hogy annyira nőies lennél, hogy csak a homárok és a tinilányok forduljanak meg utána. Lehet véletlen?!

Ha nem lenne párom, akkor nem találnék benned kivetnivalót.

2017. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, de kétlem, hogy véletlen lenne. Köszi a további válaszokat.
2017. máj. 4. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!