Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányos vagyok pasi létemre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos vagyok pasi létemre? Nők, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Leszögezem: heteroszexuális vagyok, nagy mérettel, jó szexuális étvággyal. Soha nem érdekeltek a férfiak. Viszont azt vettem észre, hogy társkeresőkön (Tinderen) csak a biszexuális nők jelölnek vissza. Komolyan, senki más. Más társkeresőkön, ahol egyébként is lehet üzenni, meg konkrétan férfiak szoktak írogatni. Ki van írva mindenhova, hogy hetero vagyok. De rengeteg ilyen üzenetet kapok, nagyon zavaró.

Amúgy viszonylag vékony vagyok, bár most kezdtem el kondizni. Átlagos magasságú, világos bőrű, félhosszú hajú — a fejformám miatt csak ez áll jól. A hangom sem túl mély, mondjuk nem is nyávogós, hála az égnek. Az arcom is elég fiatalos. Érdeklődésre, személyiségre viszont egyértelműen férfias vagyok.

Mondjuk az is beszédes, hogy a "kislányoknak" is tetszeni szoktam, gondolva itt a 14-18 éves korosztályra. De belőlük kinőttem már.


Nők, mondjuk 20 felett. Ti adnátok esélyt egy ilyen pasinak, mint én?


2017. máj. 4. 17:37
1 2
 11/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem az nem sokat mond, h neten ki vonzódik Hozzád. Lehet, h az arcod olyan " kölykös", de ha mellette a kiállásod férfias, senki nem fog lányosnak gondolni. Ha viszont vki ránézésre macsó, aztán kiderül róla, h kényeskedő, teszetosza, a külsőségek rabja, és úgy egyáltalán, egy átlagos nő is férfiasabb nála, na az már kizáró ok lenne nekem nőként. De nálad nem erről beszélünk! Keress olyan lehetőségeket, ahol ismerkedni tudsz, hajrá :)
2017. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a mély hang,akármilyen kinézettel is.Itt sajna nálam megbuknál.


23/N

2017. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!