Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondoltok a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok a hosszú hajú, szakállas férfiakról?

Figyelt kérdés

Hosszú haj = Vállig, mellkasig érő haj.


Szakáll alatt én elsősorban egy teljes szakállra gondoltam (az első kivételével a többi nekem hosszúságra tetszik):

[link]


Talán érdemes még megemlítenem, hogy rendszeresen edzek évek óta, és mindig is nagydarab voltam. A magasságom 189 cm. A öltözködésem egyszerű: mindig valamilyen ing, farmer, és egy évszaknak megfelelő elegáns cipő.


Nyilván azért kérdezem ezt, mert van számomra relevanciája. A szakáll biztosan marad, a hajat illetően viszont a kopaszság és a fent említett hosszúság közt vergődöm (köztes megoldás nem létezik). :D


21/F



2017. máj. 5. 05:04
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
34%

Nekem egyedül az sérti a szememet, ha elvileg felnőtt emberektől ilyen elb***szott hülyeségeket olvasok :D

Amúgy nem vagyok se modernista, se semmilyenista, tudniillik én kinőttem ezekből a b***ziságokból, amikből neked még nem sikerült.

Számomra egy kutya a gettórepper műgengszter hülyegyerek, meg a középkor-b***zuló műviking hülyegyerek.

Ti mind szépen bekajáltatok egy-egy trendet, és vannak, akik tök jól megélnek belőletek, csak épp más-más termékpalettát gyártanak a gengszterb***zinak, meg neked, a vikingb***zinak.

A gengszterb***zi a buggyos gatyát meg az xxxxl-es pólót meg a 50 cent feliratú bézbólkalapot veszi, mint a cukrot, és ettől nagyon egyedinek hiszi magát, te meg nézed a vikings-et a tévében meg szakállat növesztesz meg bőrkarkötőket meg warrior-os pólókat meg a f***szom tudja még miket vásárolgatsz, mert te aztán nem vagy része ám a rendszernek, te annyira egyedi lázadó vagy.

Lóf***szt, ugyanolyan fogyasztórobot vagy te is, hülyegyerek, mint a gengszterrepper k***csög.


List-et és Epictétos-t leszámítva mindegyikről hallottam már, akiket felsoroltál, de azért az kib***szott röhejes, hogy egy ilyen Vikernes-féle agyament bolondra te valamiféle szellemóriásként tekintesz :D Csak egy degenerált holdkóros, és a sitten még bolondabb lett, az az összefüggéstelen zagyvaság, amiket az a csávó amiket összeírkált, hát az még Kadhadi Zöld könyvén is túltesz :DDD

2017. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Javaslom akkor olvasd el őket még egyszer, mielőtt még jobban megszégyeníted magad a nevetséges feltételezéseiddel.


Ennyire megsértettem az önbecsülésed? Ennyire veszélyeztetve érzed magad általam, így, interneten keresztül, hogy hosszú, fröcsögő üzenetekben kell bizonygatnod magadnak, hogy nem vagyok jobb nálad?


Szerinted milyen képet fest ez magadról itt mindenki másnak? Ezen kívül, miért érzed magad megszólítva a kérdésemben szereplő "nők" megszólítás miatt?


Mit gondolsz, milyen véleményt alkotsz itt magadról azzal, hogy egy nőknek szóló kérdés alá ide jössz, és elkezded osztani az észt, hogy senki sem egyedi? Kompenzálsz valamiért? Miért ennyire fontos neked, hogy bizonyítsd, hogy "én is csak egy vagyok a sorban"?


Úgy gondolod, ha ezt bizonyítod, akkor elkerülöd a veszélyt, hogy szembe kelljen nézned a saját értékeddel? Miért olyan fontos ez neked? "Nők" - miért érzed megszólítva magad? :)

2017. máj. 7. 21:38
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, kretén gyerek, nem tudom, feltűnt-e, de nem én turnézok itt a gyakorin a szakállammal, meg nem én kérdezgetem itt kétségbeesve a nőket, hogy kopasz legyek-e vagy hosszú hajú :D

Innentől kezdve nem is érdemes beszélgetni róla, hogy melyikünknek nem stimmel az önértékelése :D

De hogy válaszoljak is, hogy miért szívom a véred: mert jót röhögök a magadfajta buta f***szokon, és minél inkább b***szogatlak, annál nevetségesebb ökörségekkel jössz elő :DD

2017. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
26os és 27-es válaszoló vagyok. Nagyon jó kis zenék azok, a Bathory az egyik kedvencem a klasszikus black metál zenekarok közül :) Szerintem sose változz meg. Ne is figyelj az ilyen degeneráltakra mint az előző rakétatudós (ja nem). Mi már csak ilyenek vagyunk, és röhögünk a hozzá hasonlóakon, ezzel jár, a lelke mélyén csak irigykedik hogy a saját unalmas kis életét semmi se dobja fel :D Nem is akarnék az ilyenek közé beilleszkedni. Oké, belátom, a bakancsos résszel kissé túloztam, azt hordasz ami tetszik, de én pl részben ezért se dobtam el a bakancsot, noha betöltöttem a harmincat. Hadd lássák, és legalább elkerülnek ha nem tetszik :D Nekem se tetszenek ők. Szerintem egy értékes ember lehetsz ^^
2017. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be se a hosszú haj, se a szakáll. Mindig a csövesek jutnak róla eszembe. Igénytelen. Vagy a rövid 1-2 centis haj, vagy ha jól áll az adott illetőnek a kopaszsággal sincs semmi bajom. Ha viszont nem áll jól a kopasz, az kb olyan, mintha beteg lenne és épp a kemoterápiás kezelések közt vergődne. Nem valami szerencsés viselet a legtöbb esetben.

Ha nem önszándából kopasz, hanem mert kihullott a haja, azt nem tartom tragédiának, és az ősz hajjal sincs semmi gondom. Számomra pl nem férfias ha valaki festi a haját pasi létére.

A kiengedett hosszú haj egy pasinak sem áll jól, én legalábbis életem 31 éve alatt egyet sem láttam akinek jól állt volna, számomra túl lányos is. Sokkal igényesebb, ha le van vágatva, nem csak úgy lóg lófarokban vagy kiengedve. A szakáll meg egyáltalán nem jön be. A borosta igen.

2017. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Mikor gimis voltam, imádtam. Fele suli egy srácba volt szerelmes (és ő ezt gondolom, tudta). Sosem volt hosszúhajú párom :D. Az életem párja erősen kopaszodik. Úgyhogy néha rá is segít. Néha elgondolkodom ezen. Nekem rengeteg hajam van... :DD
2017. dec. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Semmit, max azt, hogy a szakàll bennem mindig is amolyan csöves hatàst keltett. Szimplàn nem tetszik, ahogy a hosszú haj sem, egy férfin. A kopaszsàggal nincs bajom, ha természetes vagy jól àll az illetőnek akkor inkàbb ez. Nagyon kevés pasinak àll igazàn jól. Akik meg azért növesztik meg, hogy aztàn kontyba fogjàk a fejük tetején, egyszerűen nevetséges. Ahogy az ilyen gyújtókanóc szerű oldalt felnyírt alig haj, középen meg hosszan hagyott " frizura" se jobb. Elhiszem, hogy van akinek semmi önàlló stílusa, ezért majmolni kell mondjuk a Vikingeket, de a hasonló hajkoronàkat tényleg tudni kell viselni, karakter kell hozzà. Egy màsfél, 2 centis egyszerű géppel nyírt haj miért nem jó? Azzal nehéz melléfogni.
2017. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!