Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők miért hiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők miért hiszik azt, hogy az a pasi aki külföldi az már vitte is valamire az életben?

Figyelt kérdés
Főleg a budapesti szórakozóhelyeken szoktak ájuldozni a magyar nők a külföldi pasiktól, akik ki tudnak fizetni nekik néhány koktélt, csak azért mert csajozni akarnak. Egyből el vannak ájulva tőlük, hogy milyen tehetősek, biztos sokra vitték. Igen ám, de külföldön a minimálbér is nettó 400 ezer forinttól kezdődik. És akkor még "csak" EU-s országokról beszéltem, nem Svájcról vagy Norvégiáról. Aki külföldön 1300 Euro-t keres azt ott pont úgy kiröhögik a nők mint aki itt 100 ezer forintot keres. Pont ezért jönnek ide ennyien csajozni külföldről, mert az ottani nőknél egyszerűen nincs sikerük ilyen keresettel, de itt marha nagy királynak érezhetik magukat, és annak is kezelik őket. Egy külföldi segédmunkás is egy király Budapesten, és a magyar nők szemében. De miért? Miért nem látnak át a szitán a nők, hogy ezek akik ide járnak csajozni nem egy nagy valakik? Ájuldoznak tőlük el, de minek?
2017. máj. 5. 18:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#8

Ezen lepetéztem. Holland munkanélküli zsebpénz amit az államtól kap gondolom, még az is több mint itthon egy átlagfizetés, vagy átlag fölötti fizetés? Ez már nevetséges

2017. máj. 6. 12:30
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja sorry, a kommentem #6 (45%)-nak ment.

#9 voltam

2017. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#6-os akkor lehetne tenni azért,hogy ennyit keres vagy sokat keres.

Csak magadnak köszönheted,hogy egy csóró lú

2017. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%

Bocsi lemaradtak dolgok,

szóval #6-os csak magadnak köszönheted hogy itt csóró vagy.

Mit teszel azért,hogy jól keress?

Mi a szakmád?

Várj kitalálom b..sztál képezni magad,el voltál a langyos fosban,lehet van valami büfészakos diplomád ami semmit se ér,mellette hogyan fejleszted a személyiségedet,hogy nem csak a nők legyenek oda érted hanem akár komolyabb munkákat megcsípj?

Na csinálj önvizsgálatot,nézzél magadba.

Csak magadnak köszönheted.

NEm csodálom,hogy a magyar nők lúzer csicskáknak nézik a magyar pasik 85%-t teljesen jogosan,nekem is panaszkodtak.

Se stílus,se életvitel,semmi cél,semmi ambíció vagy bármi,semmi karrier cél,buták mint a föld.

Tisztelet kivételnek,de általánosságban ezért nem bírják a magyar pasikat,mert semmi életcéljuk,plusz a nőkkel bánni se tudnak,se jól szexelni,se semmit.

Hazamennek marad a sör,a TV,szídhatják Orbánt,ahelyett hogy odaülne a skype elé és tanulna egy nyelvet vagy beiratkozna piacképes tanfolyamokra,uramboccsá letolná a seggét a terembe.


Ti siránkozók mit tesztek azért,hogy piacképesek legyetek a nőknek?

Ténylegesen miket?


Sajnos tényleg egy külföldi segédmelós is többet keres mint itthon némelyik férfitársam plusz vannak jövőképeik.

Lehetne tenni érte,jah bocsánat ahhoz meg kellene mozdulni urak.

Megértem a nőket és kajakra sajnálom,mert kivannak rátok,hozzáteszem teljesen jogosan,a mai palikba semmi nincs.

Lehet jönni nekem is,igen jól keresek sőt egyre jobban,csak tudjátok én TETTEM TESZEK érte,plusz ki vagyok sportolva is,de letolom hozzá a seggem a terembe heti 4-szer és köszönöm szépen engem imádnak a nők,mert tudok velük kommunikálni normálisan,plusz megadom nekik amit senki más vagy csak kevés tud.

2017. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

Miért kedves 14-es a mai magyar nők mit tudnak? Felkenni magukra pár kiló sminket és seggetriszálni. A nők többsége is hatalmas nulla csak éppen nekik sokkal könnyebb nullaként társat találni. Egy nőnek annyi elég a párkapcsolathoz, hogy legyen egy átlagos arca és alkata. Férfiként viszont keress jól, legyél humoros, izmos, legyél magas, legyen kocsid, saját lakásod stb. Hogy az egyébként nulla nőnek éegyen hova beleraknia a seggét. Egyébként érdemes megnézni milyen a nemek aránya egy büfészakon és mondjuk, milyen a BME nívósabb szakjain. Ne ajnározzuk már a magyar nőket, mert pont azért kelendő a külföldi férfi, mert a magyar nő egy nulla, és a külfölditől várja, hogy valakivé teszi.

Amit írtam persze nem minden hölgyre vonatkozik, vannak művelt, vicces, sportos nők, de nem ez a kategória szokott elolvadni egy kcentussal kiejtett bmegtól.

2017. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Amit tudnak,hogy mi kell a férfiaknak,hogyan fogják meg az arra alkalmas hímeket.

Nagyon tudnak szexelni,szexin öltözködnek,sportolnak,igényesek,adnak magukra.

Ezek elegek hogy felkeltsék a figyelmet,hosszútávon más is kell de ezek alapok,hogy a megfelelő hímet megkapják

2017. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja a hímeket... Hát te lehet, hogy majom vagy, de én maradok ember. Emberek esetében pedig van férfi és nő. Aki csak az állati ösztöneinek él, azt csak sajnálni tudom.
2017. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!