Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen muszaj kepet feltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen muszaj kepet feltenni magamrol?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek magamrol kitenni kepet, felek, hogy a munkatarsaim meglathatnak... a badorol azert tavolitottam el magam mert kert kepet.


bocs az ekezetek hianyaert, okostelefonrol irok meg szoknom kell mert nem reg lett ilyenem.


2017. máj. 5. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
kamu FB-profillal elég sima dolog
2017. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ehhez kell a facebook is? kamu facebook az lehet mas nev es nem kell feltetlen kepet feltoltenem, igaz?
2017. máj. 5. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Megadjam a facebook jelszavam, hogy regisztrálhass róla ? Esetleg a tindert, aztán húzgálhatod a hülye tyúkokat helyettem jobbra balra ? Ember! Keress egy faszifényképet, adj neki egy nevet oszt kész is vagy. :D

30/f

2017. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kép, de mivel alapvetően ez az alkalmazás a külső vonzalomra épít, ezért nincs értelme kép nélkül fent lenni. Én pl minden kép nélkülit automatikusan balra húzok (elutasítom)
2017. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha meglátnak? Társat keresel és ennek is adsz egy esélyt. Ha ott meglátnak akkor ők is fent vannak, ma már elég gyakori, hogy az ember ilyen helyeken fent van.
2017. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapból a külsőd alapján döntik el, hogy akarnak-e tőled bármit is. Kép nélkül szóba se állnak.
2017. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha csak az lenne a baj, elég furcsa helyen melózom, rossz fényt vetne a munkámra utána. Facebookon sincs fönn képem, oda is a bögrémet tettem fel :) profilképnek.


Akkor teszek fel magamról háttal egy képet max.


Köszönöm a válaszokat!


Ui: én leragasztottam az okostelefonom kameráját mert pl. bado az tud készíteni úgy képet, nemhiába orosz a tulaj :)

2017. máj. 6. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!