Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a nő aki nem fekszik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő aki nem fekszik le egy férfival 2-3 randi után az felejtős?

Figyelt kérdés
Egy férfi azt mondta nekem, hogy ha nem fekszek le senkivel ilyen hamar, akkor soha nem lesz senkim. Vagyis ezt így nem mondta ki, de erre gondolt. De úgy látszik sajnos tényleg igaza van.
2017. máj. 7. 12:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Azért 2-3 randi még nem olyan sok szerintem. Csak nem bírják kivárni, míg arra kerül a sor. Vagy megszokták, hogy mindenkit hamar megkapnak.
2017. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Most félóránként fel fogod tenni ugyanazt a kérdést átfogalmazva?

Egyébként nem, mi is 3 hónap után feküdtünk le és nem 3 hónap randi, hanemár 3 hónap járásról beszélek (+előtte a randizás).

Ezt a férfit kerüld el, csak dugni akar.

2017. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

Nőfüggő. Általában aki azt kéri, hogy lefeküdjön vele a nő a 2. randi után, nem szokott lenni 3 randi.


Aki hosszútávon gondolkodik, az tud várni is.

2017. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
32%

Van egy régi mondás: óvakodj a nőtől, aki már az első randin megcsókol.


Ha most csak szexkapcsolatról beszél az ember, akkor

már az első alkalommal bele lehet dobni a mélyvízbe,

de komoly kapcsolatnál szerintem a 2-3 randi után

még korai lenne...

2017. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
De mégis azt mondja hogy ő nem bír várni, mert a férfiak másmilyenek, mint a nők, és hajtják a hormonok.
2017. máj. 7. 13:01
 6/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy elvileg komoly kapcsolatot szeretne.
2017. máj. 7. 13:02
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, de Isten teremtett nekik kezet is ;)


Ha nem tud rád várni, akkor nem te kellesz neki, csak egy guminő, egy újabb trófea.

2017. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%

Arról nem is szólva hogy egy dugipajti mindig van talonban általában.


Veled türelmesen randizgat, másnak meg liheg még aznap, romantikus. Nőknél dettó.

2017. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
43%
nálam az a felejtős aki 2-3. randin már szétteszi.. mert ha nekem szétteszi, akkor másnak is!
2017. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%
Én nem szabom így meg, hogy hányadik randin kell lefeküdni, de aki tudatosan várat heteket, hónapokat, az teljesen felejtős.
2017. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!