Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a nő aki nem fekszik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő aki nem fekszik le egy férfival 2-3 randi után az felejtős?

Figyelt kérdés
Egy férfi azt mondta nekem, hogy ha nem fekszek le senkivel ilyen hamar, akkor soha nem lesz senkim. Vagyis ezt így nem mondta ki, de erre gondolt. De úgy látszik sajnos tényleg igaza van.
2017. máj. 7. 12:54
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Hónapokkal azért senkit nem váratnék. De azért szeretném ha előtte kialakulna valami érzelmi kötődés is.
2017. máj. 7. 13:16
 12/32 Interferencia ***** válasza:
Van akinél igen, van akinél nem. Nálam pl. ha ilyen hamar lefeküdnénk, az szinte kizárja a komoly kapcsolat lehetőségét.
2017. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem felejtős. De nem is kamuzok álszentkedve, hogy ha korán lefekszünk akkor abból nem lehet semmi.


Mindegy hogy 5. 6. 8. randi után vagy 1 randin, ha tetszik akkor tetszik, és kész.

2017. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%
Egy férfit körülbelül annyira hajtanak a hormonok, mint egy nőt. Hülye magyarázat ez is, csak meg akar dugni és lépni.
2017. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
12%
Ez az érzelmi kötődéses duma egy hatalmas klisé. Nem vagy ettől értékesebb, tisztességesebb.
2017. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
28%
Senki nem hiszi, hogy értékesebb ettől, ez csak egy tény. Ő így érzi.
2017. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

Tehát: te még nem szeretnél vele lefeküdni, még nem élveznéd. Őtcez nem zavarja, akkor is dugni akar.

Mit akarsz ilyen önző embertől???

2017. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
3%
Lehet, hogy így van, de tapasztalatokra alapozva már szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, ha egy nő ezt mondja.
2017. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
32%

Életem legnagyobb szerelmével, akivel 2,5 évet voltunk utána együtt, a második randin feküdtünk le.


Általában megtörténik a dolog ilyen 3-5 randi után. De nagyon maximum 1-1,5 hónapot (vagy úgy 5-7 randit) várok. Felnőtt emberekről van szó, akik már nem szüzek, az istenért.


Amit írtak korábban, az igaz: Aki tudatosan várat viszont mást ("hát én biztos nem fekszem le 6 randinál előbb, akkor sem ha ő nekem a Nagy Ő"), az pont ugyanolyan rossz, mint aki elküld a fenébe mert három randi után nem feküdtetek le

24/f

2017. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
17%
Találkoztam egy csajjal, aki azt mondta, hogy fél évet kell várni, mert korábban valaki kihasználta, és ezért határozta el ezt. Miután hosszas érveléssel sem sikerült ráébresztenem, hogy ez faxság, elküldtem a francba, nem találkoztam vele többet.
2017. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!