Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít a gazdag pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít a gazdag pasiknak a külső jobban, mint az átlagos anyagi helyzetűeknek?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam egy olyan társkeresőre, ahol csak gazdag férfiak vannak elvileg... tök átlagos külsőm van, átlagos arc, átlagos test, semmi kirívó vagy ronda nincs rajtam. Kb. senki nem volt rám kíváncsi, míg badoo-n rengeteg srác ír... miért van ez? L24
2017. máj. 7. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenhol ez van, hogy ha sok a zséd, cserébe olyan töltött macákat kaphatsz, hogy csak na.
2017. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanolyan kiegészítő nekik egy nő, mint az órájuk, kocsijuk, telefonjuk... Azok is figyelemfelkeltők, mutatósak, ezért nyilván egy nő felé is ez az elvárásuk. Mutatni kell a külvilág felé, hogy "fut a szekér".
2017. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha jobb nőt is kaphatnak nálad, milyen alapon várod el, hogy téged válasszanak? Valamit cserébe neked is nyújtanod kell, ha már se szép nem vagy, se gazdag.
2017. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Mert ők is pont olyan felszínesek mint te! Neked a sok pénz számít, nekik a vonzó külső. ;)
2017. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked nem számit a külső? Összejönnél pl egy közmunkás, vagy minimálbéres pasival?...
2017. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg a kérdést, te átlagos nőként miért akarsz gazdag pasit? Miért nem elégszel meg egy átlagos külsejű és olyan anyagi helyzetűvel amilyen te is vagy? Ilyen pasi biztos rengeteg ír neked a badoo-n. Neked miért nem kell ilyen?

Ha gazdag pasi lennék, vagy leszek valaha, én sem jönnék össze egy senkivel.

2017. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jajj, kirakatbabanak kevés vagy. Aki még a pénzével akár csajozni, annak az kell.
2017. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Valóban kevés vagy egy gazdag pasihoz. Egy gazdag pasinak vagy az kell, hogy nála sokkal-sokkal fiatalabb és nagyon szép nő, vagy egy olyan nő aki szintén gazdag, hasonló az élete és meg tudják találni a közös hangnemet, közös értékrendet. De így, hogy még éppen, hogy fiatal vagy (nőknél 18-26 éves kor a "fiatal", pasinál 27-35 éves korában van a toppon amikor "fiatal és érett"), szóval ez még édeskevés.
2017. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#6

Nem jönnél össze egy senkivel? Mert szerinted attól lesz egy nőből "valaki" ha szép? Gratulálok.


Az a baj hogy ez az egész azt feltételezi hogy akkor a gazdag pasiknak nincsenek érzelmeik meg belsőleg elvárásaik, tök mindegy milyen a nő személyisége csak nézzen ki jól. Biztos van sok ilyen. De akkor az a pasi sem ér sokat. Szóval aki csak szépség alapján szelektál az nemtől függetlenül számomra szinte értéktelen mint ember. Nekem biztos nem kéne egy ilyen párnak. De azért vannak gazdag pasik akiknek nem csak mutogatni kell egy nő, ők viszont adnak esélyt kevésbé bombáknak is. Ismerek ilyet a közvetlen környezetemben, jól néz ki a srác, gazdag is és a felesége meg tök átlag, de imádja ezt a nőt. Mondjuk nem is társkeresőn ismerkedtek meg hanem a hobbijuk hozta össze őket.

2017. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

#9

Hát ha gazdag pasi lennék, akkor a szememben egy átlagos külsejű, átlagos anyagi helyzetű, gold digger az egy senki lenne, igen. Ha már a pénzemmel akarnék hódítani, akkor tényleg egy fullos nőt vérnék el, tökéletes arccal és tökéletes testtel. Valamit valamiért, ha én csengetem neki a lóvét és a luxust, akkor ő meg legyen külsőre perfekt.

2017. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!