Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Az extrovertált vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az extrovertált vagy az introvertált pasik jönnek be nektek jobban? Miért?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Az introvertáltak, mert én is az vagyok és egy extrovertált kiidegel pár óra alatt.
2017. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy valaki introvertált vagy extrovertált sok esetben nem látszik a viselkedésén, maximum a szokásain, szóval ebből a szempontból mindkettő bejöhet. Amúgy is az hogy valaki intovertált nem jelenti azt, hogy egy cseppnyi extrovertált se lehet benne, lehet valaki pont középen is, vagy 60% ez és 40% az, szóval önmagában ez nem sokat jelent. Mivel én inkább introvertált vagyok, így az a praktikus, ha olyanba szeretek bele, aki megérti hogy szükségem van néha egyedüllétre meg nem akarok folyton programokra járkálni és aki hasonló életet élve érzi jól magát. Ilyen viszont lehet extrovertáltnak titulált ember is, nem csak introvertált, szóval itt se jelent mindent ez a jelző.
2017. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé aszociális vagyok, szóval jó egy hozzám hasonló zárkózottabb férfi, aki érti az agymenetemet meg a lelki világomat.
2017. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az introverzió-extroverzió dolgot egy skálán vagy spektrumon tudom elképzelni. Én kb. középen vagyok, úgyhogy édesmindegy, melyik felé hajlik jobban a választottam. Nem ez alapján választok párt. Ha nagyon közel lenne valamelyik végponthoz, az talán zavarna kicsit, de ilyen emberrel nem is nagyon találkoztam még.
2017. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy extrovertalt férfi valószínűleg jobban felkelti a figyelmem, de hosszú távú kapcsolat esetén az dominál, mennyire jövünk ki jól. Nekem 60-40%ban billen az arány az introvertált felé, tehát bár inkább vagyok visszafogott, néha nagyon szívesen bulizok, mászkálok, és nem akarok otthon ülni, de ezt nem tudom állandó jelleggel élvezni. Olyan embert választanék, aki hozzám hasonló, akár úgy is, hogy nála az extrovertalt a domináns szerep, de megérti az introvertált szükségleteket is.
2017. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Inkább az extrovertált. Én szociális introvertált vagyok, vagyis alapvetően introvertált, de néha szeretek kimozdulni, viszont nincs sok barátom, és közülük egyik se spontán illetve kimenős ember. Extrovertált, spontán pasi mellett én is többet kimozdulok, vagy belevágok hülyeségekbe, vagy csinálok random dolgokat, aminek aztán mindig örülök a végén.

Egy introvertált pasival itthon ülnénk. Nyugis lenne, de dögunalmas.

2017. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!