Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a legtöbb 35 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a legtöbb 35 körüli pasasnak (akinek nincs felsége, család) 20-25 éves nője? Nem mind gazdag.

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 22:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Az egészhez, mi köze van annak, hogy gazdag, vagy sem?
2017. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát azt mondják, ha 10+ évvel idősebb egy pasas, mint egy nő, akkor legtöbbször pénz van a háttérben,
2017. máj. 8. 22:17
 3/26 anonim ***** válasza:
En 25 vagyok a ferfi par honap es 35. A szemelyisege miatt tetszik. Hasonlo a felfogasa az enyemhez.
2017. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják? Na és kik mondják? Itt a gyakorin? Ne vedd készpénznek, amit itt írnak:)
2017. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
5%
En 25vagyok, a párom 50en. Nem az a tipikus sármos pasi,de férfias és nagyon normalis. Anyagi helyzete is hasonlo mint az enyém.
2017. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

,,Anyagi helyzete is hasonlo mint az enyém."


Tehát milliomos?

2017. máj. 8. 22:28
 7/26 anonim ***** válasza:
Az még csak hagyján. De amikor a 20-25 éves nők a 40-45 éves pasikhoz mennek FELESÉGÜL, és szülnek nekik gyereket, az már meredekebb. És a mai világban, ez egyre gyakoribb. Nagyon a kiélt, tapasztalt, egzisztenciával rendelkező férfiakat keresik a fiatal pasik helyett a nők, ez a tapasztalat.
2017. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Na ez jó kérdés,33 éves nő vagyok és veszem észre,hogy a korban hozzám illő pasasoknak én "öregasszony"vagyok,és huszonéves kell csak nekik(és igen jó a megfigyelésed,akkor is,ha nem gazdag,netán már elvált,gyerekes és épp egy bérelt szobában vagy anyukánál lakik).Nekem a jelek szerint sajnos csak a 45+ korosztálynál van esélyem(de ott is csak a "lelakottab" fajtából,mert a jól kinézőknek ugyanúgy a húszéves kell).A lányokat se értem nekem huszonévesen egy 35 pláne 40-es pasas simán majdhogynem bácsi volt,eszembe se jutott volna anno,hogy járjak ennyivel idősebbel.Az a baj,hogy most sem igazán 50 évesre vágyom :(
2017. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
De ostoba vagy kérdező. Ez még nem nagy korkülönbség!! De téged mit zavar ez? Irigykedsz,hogy neked nem jut nő?
2017. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Semmi kivetnivaló nincs ebben.

De ha a nő idősebb egy 10-el abban sem,csak legyen szerelem.

Mit kell már más embereken fintorogni....(?)

2017. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!