Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasik egyetlen esélye a netes ismerkedés?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi csúnya, kövér, nem vonzó, akkor élőben esélye sincs, ugyanis mi az amit először meglátsz a külső és élőben bizony ez érvényesül.

Interneten is nyilván tilos képet kitenni, mert akkor ugyanez érvényesül.

Olyan helyeken kell ismerkedni ahol nem a kép dominál pl. Chat oldalak fórumok mint pl itt is akár, de társkeresőket is meg lehet próbálni ha jó kezdő levelet írsz

Ilyenkor meg tudod mutatni a belsődet ami sok nőnek jobban számít, ha így sincs sikered akkor a belsőddel is baj van


Én csúnya pasiként bizony sok nővel megismerkedtem így persze sokszor volt az hogy képcsere után eltűnt de ez benne van a pakliba.

De mondom volt szex randik stb. Kapcsolat is lehetett volna nálam sokkal jobb nővel de elutasítottam mert nem akartam elhinni hogy engem egy ilyen bomba csaj akar


2017. máj. 8. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

én átlagos vagyok csak, de nálam fordítva volt...

élőben volt több lány akiknek bejöttem, mondjuk neten meg direkt hátrányos képpel ismerkedtem


szerintem inkább a kisugárzás a fontos és persze fontos, hogy legyél igényes!!!

azért egy Molnár Krisztián fajta fogyatékos dagadék (most értsd úgy, hogy szellemileg csökkent képességű és az okát nem tudom miért hízott el), ne akarjon már álom csajt és mindenáron csak olyat akarjon aki 10/10-es...

mert sokan jönnek ezzel a "szeresd meg a belsőmet" dumával, de közben "ronda vagy" "dagadt vagy" ilyenekkel jönnek ha a másik nem tetszik nekik...kicsit kettős mérce...


A külső fontos a szexuális vonzalom miatt is, meg fel merd vállalni a másikat...


24F

2017. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aki nem kepes magat elfogadni/szeretni, mindig ketelkedni fog a masik szereteteben.


Irtad, hogy mar voltak is sikeres randijaid es akar több is lehetett volna belöle. Ez alapjan ugy gondolom, igen is van benned valami, amivel elnyerheted egy lany tetszeset, de te magad allsz az utadban, mert nem fogadod el önmagad.


Ha nem vagy megelegedve önmagaddal, addig egy parkapcsolatban is igazi kihivas leszel. En is voltam mar (igaz, nagyon szep) önbizalomhianyos lannyal. Az elejen nagyon tetszett a szerenysege, de idövel egyre kimeritöbb volt, hogy akarhanyszor mondtam valami pozitiv megjegyzest, hitetlenkedett vagy azt hitte, csak ugy mondom, mert parjakent azt erzem kötelessegemnek.


Ket (egymast nem kizaro) megoldas van, ha sikeresen szeretnel ismerkedni. Mindkettö közhelynek szamit es itt is vagy ezerszer olvashatod.

- Fogadd el magad! Bövebben: törödj bele azokba a hianyossagaidba, amiken nem tudsz valtoztatni es inkabb fokuszalj erössegeidre. A leggyönyörübb lany sem tökeletes es töled sem fogja ezt elvarni.

- Valtoztass azon, amin tudsz. Ebben az a legfontosabb, hogy önbizalmat ad. Ügyelj az egeszsegedre, rendszeresen sportolj es taplalkozz kiegyensulyozottan. Legy igenyes a hygieniara es megjelenesedre egyarant.


Ezt par mondatban egyszerü leirni, de komoly es tartos elhivatottsagot igenyel. Magadert tedd elsösorban! Utana, ha pl. az arcod nem olyan elönyös, sem lesz nagy sikered netes ismerkedesben. De ez nem is baj, mert nem lesz ra szükseged. Rengeteg lany almodozik arrol, hogy egy pasinak legyen annyi batorsaga, hogy elöben megszolitsa! Ha magaddal meg vagy elegedve, akkor pedig lesz!


Sok sikert!

2017. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fordítva ülsz a lovon - pont, hogy élőben kéne próbálkoznod, ott van esélyed a kisugárzásodat megvillantani, kémiát elindítani egy nőben. Erre neten esélyed sincs, mert ezek a neten nem "jönnek át", csak látnak a nők rólad néhány fotót, amik alapján nagy valószínűséggel elutasítanak. De élőben lehetsz úriember, kedves, figyelmes, udvarias, intelligens, művelt, vagány, humoros, laza, stb., szóval számtalan dolgot be tudsz dobni, amivel kompenzálhatsz. Hagyd a netet a francba.
2017. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kinézet, hanem szociális készség kérdése. Én pl. nem érzem magamat jól a bőrömben új emberek előtt, így a neten ismerkedtem mindig. Ha be is jöttem pár lánynak igazából, nem mertem lépni... Neten viszont tök szép barátnőim lettek a múltban.

Mostanában viszont semmi nem jön össze, de erről szerintem én tehetek. Nagyon megviselt a legutolsó szakítás.

2017. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont, hogy élőben kéne próbálkoznod, hogy lássák azt milyen vagy.


21L

2017. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Különbséget kéne tenni a magát csúnyának gondoló, valójában csak önbizalomhiányos és átlagos, meg a tényleg csúnya férfi közt. Az utóbbi esetben nagyon nem ajánlott az internet, mert a hosszas beszélgetéseket követő képcsere utáni eltűnések, meg a több ezer sikertelen próbálkozás nem tesz jót az embernek. A belső dologban nem hiszek, hiába volt meg a szimpátia, akkor sem kellettem. Te valószínűleg nem nézel ki olyan rosszul, mint gondolod, ezért néha összejöttek dolgok.
2017. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is elutasítanak a lányok a külsőm miatt....... 22/F
2018. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!