Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, akiknek rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akiknek rengeteg férfi udvarol! Ti hogy bírjátok ezt a lelki strapát? Mert bár egy ideig álomnak tűnik, és sokan irigykednek, de közben irtóra megerőltető.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy rengeteg férfi udvarol nekem, sokszor van, hogy vonaton/egyetemen is random odajönnek...Egyszerűen már nem tudom mit csinálhatnék, korábban próbáltam kedves lenni, de néha már azt veszem észre magamon, hogy udvariatlanul küldöm el őket, ami nekem is szar érzés. Vagy azt hazudom, hogy van barátom, ez még a jobbik eset. Utálom már ezt csinálni, nagyon lefáraszt, a találkozások, az állandó visszautasítás. Ti hogy tudtátok ezt ép ésszel elviselni? (Nem olyan rég volt egy fél éves kapcsoltaom, szerelmes voltam, akkor kevesebben voltak, de még olyankor is folyton jött valaki, meg elkezdett írni, hiába nem válaszoltam, folytatta) Kimerültem. 19/L

2017. máj. 9. 19:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem vagyok a helyzetedbe, de szerintem tanulj be egy konkrét szöveget, ami igaz, udvarias ÉS határozottan elküldi a fickót.


Továbbá fb-n meg tiltsd, aki idegesít, hogy irkál.


A konkrét szöveg semmi extra csak:


"A helyzet az, hogy nem akarok hazudni neked. Remélem díjazod az őszinteségemet, de nem áll módomban folytatni a beszélgetést. A következő lánynál tudom, hogy sikered lesz. Szép napot! "

2017. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Kamu. Nincs ennyi normális pasi, és minek kéne hazudni és mentegetőzni? Van egy magyar szó, hogy "nem".
2017. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Inkább legyél ebben a helyzetben, minthogy a kutyának se kellj :D Azért ez mégis kevésbé esik rosszul, mint a másik véglet. Nemde? Egy idő után szerintem bele fogsz jönni, és meglátod fel se fog tűnni...emiatt ne érezd magad szarul Ignoráljál ezerrel! :D Inkább irigykedjenek a szerencsétlenek, mint szánakozzanak rajtad. Az sokkal rosszabb!
2017. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, ez elég jónak tűnik, udvarias, mégis rossz érzés lenne kimondani...Talán azért van ez, mert tökre át tudom érezni, milyen a fiúknak mikor elutasítják őket. Nekem is volt olyan, hogy totál tetszett egy fiú, de barátnője volt és muszáj volt tiszteletben tartanom.(Hát még neki!) Nagyon nem kellemes érzés, főleg, ha utána se lehet elkerülni a találkozást.
2017. máj. 9. 19:31
 5/31 anonim ***** válasza:
49%
Ha "rá van írva a homlokodra",hogy nem akarsz ismerkedni nem hinném,hogy mindenki zaklatna. Lehet,hogy kihívóan öltözködsz - amiben nincs semmi, csak akkor tudomásul kell venned a pasik érdeklődését.
2017. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik! Igen, igazad van, persze hízlalja az ember önbizalmát, de félek, hogy leleketlen leszek lassan.
2017. máj. 9. 19:33
 7/31 A kérdező kommentje:
Általában farmer+póló kombót hordok, sminkből csak szempillaspirál. Azt szokták mondani, hogy pozitív a kisugárzásom, szerintem ezért nem félnek tőlem.:D
2017. máj. 9. 19:35
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

Ez tényleg ilyen, fárasztó... ez van. És 19 évesen még csak az elején vagy... én lassan két évtizede koptatom az álló farkú nyomorultakat, és igen, annak ellenére, hogy a tököm tele van velük, felveszem a műmosolyt, és megpróbálom a lehető legudvariasabban lekoptatni az aznapi tizeharmadik versenyzőt is.

Amit tanácsolni tudok neked: nem tartozol senkinek magyarázattal! Lesz sok olyan, akinek nem elég a szimpa "nem", jön a "de miért nem, adj egy esélyt, azt se tudod, miről maradsz le", stb... mire én löktem a (valós) menyasszony vagyok/férjnél vagyok dumát, de ezeknek ez sem elég, lemeózzák a mancsodat, és követelik a választ, amiért nem látnak gyűrűt, és szabályosan még neked kell megmagyarázni, hogy hideg van b.a.szki, és ilyenkor lecsúszok a b.u.zi gyűrű, ezért nem veszem fel... ha nem hiszi el, akkor meg még tovább...

A lényeg, hogy - mai eszemmel - tudom, hogy ro.hadtul nem tartozom vadidegeneknek magyarázattal semmiről, akármit is gondolnak... te sem tartozol! Ha nem fogja fel, ő baja, le kell xarni magasról, és az arcába mondani, hogy k..u.rvára semmi közöd hozzá, nem és kész.

2017. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Etessétek csak a trollt úgy van. :D
2017. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Ami a te onbizalmadat noveli, az a visszautasitott ferfiak onbizalmat csokkenti. Banj ugy masokkal, ahogyan veled szeretnenek, hogy banjanak. Ha szep, fiatal lany vagy es eppen nem keresel kapcsolatot, akkor ne oltozkodj feltunoen, ne mosolygj a fiukra, ne legy tulzottan kedves veluk, mert ok felre erthetik. A hozzad illo fiuk az egyetemen meg csak most tanulnak ismerkedni, tojashej erzekenyseguek a visszautasitasokra. Ne elj vissza a noi vonzeroddel, ne rombold vele masok lelket. Okosan es empatikusan legy igazi no!
2017. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!