Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez hihető egy 29 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hihető egy 29 éves férfi szájából? Azért nem akar barátnőt, mert nem akarja ellopni a nőket a többi férfi elől!

Figyelt kérdés
Komolyan van ilyen altruista ember szerintetek? Én csak hallottam ezt róla, de ha jól értem az a filozófiája, hogy rengeteg olyan férfi van, aki nagyon akar barátnőt, és nem jön össze nekik, ő meg nem akarja az esélyeiket csökkenteni azzal, hogy úgymond ellopja a lányokat előlük.
2017. máj. 9. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ennél nagyobb facepalm ma estére nem is kell.
2017. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én meg azért nem lettem milliárdos, hogy maradjon másnak is pénz. Egyértelmű.
2017. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%
Nem tudja ellopni, ugyanis a nő dönt mindig.
2017. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jajjhhh :))) ez nagyon jó pofa xd amúgy biztosan vannak ilyen kis ártatlan lelkek a nagyvilágban. Csak ezzel aza baj hogy bődületes nagy baromság. De azért jó duma.
2017. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

KecskeLovas, ez óriási :DDD

Köszi :)

2017. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Mekkora arc :'D

Így úgy érezheti, hogy az összes nőt megkaphatná csak "nem akarja" ... :'D


Enni sem szokott, hogy ne lopja el más elől, aki nem kap?


Levegőt azért vesz ugye?

2017. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egyértelműen viccelt az illető, megpróbálta humorosra venni a figurát, mert a töke tele volt azzal, hogy mindenki a barátnővel nyaggatja.

Aki ezt komolyan képes venni, ... arra nem is tudom mit mondjak, hogy ne legyek bántó.

2017. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez is megbolondult a nőtlenségtől. A szűz férfiak ahogy közelednek a harmadik X felé egyre torzabb lesz az életfilozófiájuk. Nem kérdés, kikből lesznek a mutogatós bácsik.
2017. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszolónál gyanítom az igazságot, szimplán a töke tele lehet azzal, hogy zaklatják, amiért nincs barátnője, aztán kitalált valami süket dumát.

Hiszitek vagy sem meglepően sok fiatal van, aki alig-alig vagy egyáltalán nem akar kapcsolatot különböző okok miatt.

Nem akarok hazudni, én sem akarok, ma sajnos a barátnő egy olyan luxus, amit nem engedhet mindenki magának, főleg mikor már elvárják, hogy önálló legyél.


Én 28 vagyok és még itthon lakom, most minek költsek egy vagyont arra, hogy külön lakjak? De egy ennyi idős fiútól meg már sok nő elvárja. Ráadásul ha hozzászoksz a párkapcsolatmentességhez, akkor meg az lenne a fura ha lenne.


Az én dumám az, hogy "nincs időm barátnőre"

2017. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
0%-os lett a válaszom, ez jó hír. :) Megerősít abban, hogy leírtam a keserű tényeket és azok, akikre ez vonatkozik, nem bírják elviselni az igazságot.
2017. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!