Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért él a szép nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él a szép nők nagy része viharos kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sok van közülük többéves kapcsolatban, házasságban(amellett, hogy sokuk egyedülálló), és boldognak is látszanak, de ha megkapargatjuk a felszínt, gyakran kiderül, hogy már X alkalommal szakítottak, de valamiért mindig újra összejöttek, rendszeresek a viták, esetleg fizikai bántalmazás is van, a párjuk "kalitkába zárva" tartja őket, mert borzasztó féltékeny, sokszor kiderül az is, hogy a kapcsolatuk igazából "nyitott", tehát mindkét fél ismerkedhet, lefekhet másokkal, továbbá gyakran társul a szép külsőhöz egy összeférhetetlen személyiség(hárpia, fúria, boszorka, ahogy tetszik).


A világsztároknál is gyakorta hallani, olvasni, hogy a szép nőket rendszeresen veri a párjuk, mindig van valami botrány(pl. Pamela Anderson, Kate Moss, Heather Locklear, stb.)


Mit gondoltok, miért van gyakran elátkozva sok szép nő élete? Miért van, hogy sokan közülük párkapcsolati téren ennyire szerencsétlenek? Akikre a férfiak nagy része álomnőként tekint, azokat valójában inkább messzire el kell kerülni - vagy ezek a nők választanak rosszul párt?



2017. máj. 11. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggőség, félelem, nemtörődömség, megszokás, különféle komplexusok garmadája stb. stb...

Ezek egyébként szépségtől, nemtől és kortól függetlenül bárkinél előfordulhatnak.

2017. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért? A szép nőket is unhatják otthon. A szépség nem egyenes út az örök boldogságig.
2017. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Inkább úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy: "Miért él a nők nagy része viharos kapcsolatban?"
2017. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert ezt az árat még elfogadhatónak tartják azért a kényelemért, anyagi biztonságért, amit cserébe kapnak.
2017. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Remek kérdés, rólam szól...(most nem a szép jelzőre élezem ki, hanem minden más amit leírtál, de egyébként szép is vagyok, csak ezt leírni nagyon hülye érzés)

annyit tudok mondani, hogy én is egy ilyen viharosm, csiki csuki bántalmazásos, függő kapcsolatban élek, aminek valószínűleg az az oka, hogy szeretethiányom van és összekeverem a szeretetet azzal a majomszeretettel amit egymással csinálunk a párommal, aki szintén teljesen függ tőlem, ha elhagynám kikészülne teljesen, már szakítottunk agy 5x, és mindig visszamegyek (7 éve vagyunk együtt). Van bennem valami nagy frusztráció, nem bízom a férfiakban, a páromon kívül mindegyik csak ki akart használni, dugni akart (nem sikerült), a tárgyat látják bennem, nem éreznek irántam semmit, csak szórakoznak. nem vagyok képes bízni a férfiakban, ha egyedül élek, akkor pedig mindig pasizom, mert ez valami betegség, hogy mindig párkapcsolatban szeretnék lenni. Nagyon kevés ideig köt le valami, ami nem a szerelemről szól. Ez talán azért van, mert annyira vágytam rá és sosem tapasztaltam meg. Ki lehet nevetni nyugodtan.

2017. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert így nem unalmas számukra az élet.
2017. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a "szép" nők lehetséges hogy akkora önbizalomhiánnyal rendelkeznek hogy nem látják reálisan magukat.Ebből kifolyólag hiszik hogy szebb lesz az életük a pasival, hogy olyan lesz aminek megálmodták. Mert nekik az adott pasi jutott,ha azt elhagyják mi lesz ha egyedül maradnak. Mert a magánynál minden jobb egy társfüggő, önbizalomhiányos, önmagát nem szerető embernek. Hárpia, fúria? Igen a felsorolt önbecsülési probléma okozhatja hogy azzá válik.
2017. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És akkor ezt le kell nézni?
2017. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30 év utáni korú nők elcsúnyulnak és egy pasinak sem kell neki. Ha csak nem szép maradt, habár ritka.
2017. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!