Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok valakivel, aki nem az igazi?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, nő, és egyszerűen nem találok olyat, akivel tényleg el tudnám képzelni az életemet.. illetve ha találok, azt biztos hogy nem érdeklem.. de nem szeretnék egyedül maradni örökre.. lassan már gyerekem se lehet.. maradjak együtt egy olyannal, aki bár mint férfi nem érdekel, de legalább normális, nem csajozik, megbízható..? Mert ilyen van több is. Vagy várjak talán életem végéig....? Van/volt valaki hasonló cipőben? Én úgy terveztem, hogy boldog leszek valaki mellett, de lehet, hogy az élet nem így működik, hanem annak is örülhetek, ha legalább normális pasit találok..?
2017. máj. 11. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is furcsáltam a válaszokat. Kérdező én is ilyen helyzetben vagyok. Bár én csak 26 vagyok,de félek,hogy egyedül halok meg. Mostanában nem voltam túl szerencsés pasik terén az egyik egy beszari pasi volt,a másik minden lyukra rárepül
2017. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Költőnő? ***** válasza:
Így sem leszel boldog.
2017. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell belekötni minden egyes szóba. A kérdező egyszerűen arra kíváncsi, hogy együtt legyen e valakivel, aki rendes, megbízható, de a kérdező nem érzi azt, hogy úgy igazán szerelmes lenne a férfiba, vagy maradjon egyedül és várja, hátha jön a Nagy Ő.

Kérdező, szerintem, ha van lehetőséged, vágj bele, ha eleinte nem is, de lehet, hogy találsz az illetőben valami olyat, ami nagyon megfog, es még akár ő is lehet az nagy ő.

2017. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
"Pf.. na jó, felejtsétek el a kérdést... baromság volt ide írni.. csak a rosszinulat csöpög mindenkiből.. nagyon durva" Kedves kérdezö! Olvasd csak el többször ezt a válaszodat és rájössz, hogy miért nem találsz magadnak megfelelö párt.
2017. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én tudtam értelmezni a kérdést, és értettem, hogy a kérdező általánosságban ír.

Kedves kérdező, én 29 éves nő vagyok, és én is sokszor elgondolkoztam már ezen. :) Hiszek abban, hogy mindennek oka van, mindenből meg kell tanulnunk valamit, és ha eljön az ideje (önmagunkat elfogadjuk, szeretjük, egyedül is megtaláljuk a boldogságot, stb.) tehát önmagunkban is teljes egészek vagyunk, akkor fog majd jönni az a bizonyos "igazi", vagy akárhogy is nevezzük:) aki mellett megállapodunk és boldogok leszünk.

2017. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!