Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni, ha nem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és nincsen, nem is volt még barátnőm.


Idén több lánynál is próbálkoztam, de az egyik inkább elment egy alkesszel és a nyáron már költözik is ki hozzá és teljesen behódolt Neki 3 hónapos együtt lét után...

Hétfőn ráírtam Facebookon is egy lányra, megkérdezte hány éves vagyok, erre nem írt semmit, letiltott. Kb. 17 éves lehet, de ezt már nem sikerült megtudni.


Több helyen próbálkoztam, társkeresők, Facebook és semmi. Személyes ismerkedésre nem sok lehetőségem van.


Tettem már fel ide is kérdést a kinézetemről és azt mondták, hogy nem vagyok egy rossz kinézetű pasi... kezdem azt hinni, hogy ez kamu, mert a kérdés elején említett alkeszre meg buknak a nők, ki is kezdenek vele, felém még sosem nyitott egy lány sem.


Mit lehet tenni? (A feladást hagyjuk!)



2017. máj. 11. 19:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Beszélgetni mennyire tudtál velük?

Én úgy vettem észre, hogy általában ezen múlik a dolog.

2017. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A legrosszabb ***** válasza:
46%

Huh, az internetet azonnal felejtsd el. Ezt már most fixáld magadban, ha nem akarsz elviselhetetlen, elmeroggyant, agybajos, számító nőkbe botlani.


Nem mindenkinek megy kisujjból a csajozás. Keress minél több, minél érdekesebb hobbit, ami leköt, s nem agyalsz az ostoba nőkön.

2017. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én próbálkozom mindennel, felhozok minden témát, kérdezgetem Őket, de hogyan lehet olyan lányokkal beszélgetni akik teljesen érdektelenek, alig írnak, nem kérdeznek meg semmit nem hajlandóak?
2017. máj. 11. 19:31
 4/22 anonim ***** válasza:

egy bizonyos szintig el lehet menni személyiségben, meg külcsínyben.. ami mondjuk figyelemfelkeltés csupán.. de összességében ez édeskevés ha a másik fél (a nő) nem tesz lépéseket irányodban.


Ezen pedig nem tudsz változtatni semmivel!


Éld, építsd az életed, ismerkedj amikor lehetőséged adódik rá.. aztán reménykedj, hogy az utadba sodor valakit akinek pont te kellesz!


Én közel 30 évesen ezt látom és tapasztalom!

2017. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hallottad a mondást,hogy ami nem megy,nem kell eröltetni? :)
2017. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Miért nincs lehetőséged személyes ismerkedésre? Teremtsd meg a lehetőségeket, ha tényleg fontos neked a dolog.
2017. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
mindenféle bol.ond munkanélküli ecsethajunak van nője,neked hogynincs?
2017. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nálam is volt olyan hogy láttam a buszmegálóba egy lányt,meg badón,ráirtam,visszairta oke,nekem nincs badóm,aztán törölt ismerősei közül
2017. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

#6 és mégis hol?


Tömegközlekedésen mindenki a telefonját buzerálja, utcán ugyanez+ sietnek.. diszkóba az ember nem jár, mert nem érdekel, nem a világom..


Maradnak a tanfolyamok? olyan tanfolyamra jártam 1 évig, ahol 905a a jelentkezőknek csaj volt.. érdekes 10ből 9 nek volt pasija..


edzőterembe az emberek edzeni járnak...


maradtak a kocsmák.. ahova megint nem teszem be a lábamat.. mert úgy vagyok vele mint a szórakozóhelyekkel.


koncertek nem vonzanak, senkiért se rajongok.


És ezek nem kifogások, csak egy szimpla átlagos élet.. amit rengetegen élünk!

2017. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Kifogás, kifogás, kifogás... nem egy férfit ismerek, aki utcán ismerkedik, mert idősebb fejjel már nem szereti annyira a bulikat és mindig modellkülsejű női vannak. Jó bulikat is lehet találni, elmész több helyre, koncertekre, hátha találsz olyat, ami tetszik. Neten is lehet ismerkedni, megvannak a maga szabályai, de sok srác sikeres online is (nem, nem csak a kigyúrt jóképűek). Baráti körben is mindig vannak szingli lányok, ha nincs baráti köröd, tanulj meg kiépíteni egyet stb.
2017. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!