Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni, ha nem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és nincsen, nem is volt még barátnőm.


Idén több lánynál is próbálkoztam, de az egyik inkább elment egy alkesszel és a nyáron már költözik is ki hozzá és teljesen behódolt Neki 3 hónapos együtt lét után...

Hétfőn ráírtam Facebookon is egy lányra, megkérdezte hány éves vagyok, erre nem írt semmit, letiltott. Kb. 17 éves lehet, de ezt már nem sikerült megtudni.


Több helyen próbálkoztam, társkeresők, Facebook és semmi. Személyes ismerkedésre nem sok lehetőségem van.


Tettem már fel ide is kérdést a kinézetemről és azt mondták, hogy nem vagyok egy rossz kinézetű pasi... kezdem azt hinni, hogy ez kamu, mert a kérdés elején említett alkeszre meg buknak a nők, ki is kezdenek vele, felém még sosem nyitott egy lány sem.


Mit lehet tenni? (A feladást hagyjuk!)



2017. máj. 11. 19:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem küldök képet, régi képeim vannak egy facebook profil kép, kb 2007-es, meg egy 2012-es. Újakat meg nem csinálok, drága volt a telefon ahhoz,hogy az én ocsmány arcomat vegye a kamera, még valami baja lenne.
2017. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát ha szarul nézel ki és ez számít a csajoknak, akkor marad a pénzzel csajozás. Külföldön ha összedolgozol egy BMW-t az lehet megszépít egy kicsit.
2017. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!