Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy régi jó barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy régi jó barátnőm Tinderen találta meg a barátját (majdnem egy éve együtt vannak), akkor kipróbálható a dolog?

Figyelt kérdés

Csinos lány és első körben a fiú is csak annyival "nyűgözte le" őt belsőre, hogy nem a szexről kezdett beszélni elsőre, meg nem szmájlizott, "Szia! Mizu?"-zott és hasonlók, csak normálisan írt, viselkedett.

Közben másik barátnőm is mondta, hogy volt két partnere onnan idén, akik szexre voltak neki, de a külsőn kívül viselkedésre is tudtak neki mutatni valami értelmet.


Ezekről a két barátnőmmel mind tegnap este beszélgettünk órákon keresztül. Mostanában eléggé sokat ülök itthon, tanulok, ritkán járok el és nem voltam senkivel már majdnem egy éve. Érdemes kipróbálni akkor?

21/L


2017. máj. 11. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is megismertem ott egy egész rendes pasit. Végül sajnos miattam nem lett kapcsolat a dologból, de részéről működött volna.
2017. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hagyuk már a hülyeségedet,multkor rámirt egy nő,szia mizuval kezdte
2017. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőként pillanatok alatt bepasizhatsz.
2017. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan...
2017. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a tinderen is ugyan azok az emberek vannak mint a többi társkeresőn.

szóval szerintem tök mindegy, hogy most tinder vagy akármi, egy kaptafa.

innen is lehet találni párt, nekem összejött 2 csaj is, egyikkel 1,5 évig voltunk együtt (ha nem jönnek közbe magánéleti problémák akkor a mai napig együtt lennénk) a másikkal meg csak "közeli" baráti viszonyt ápoltunk.

mellesleg mind a két csaj kinézetre igencsak átlagon felüli volt :)

2017. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nőknek bárhol siker!

Férfiaknak könnyebb az offline világban.

2017. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


"Nőknek bárhol siker" válaszolók. Csak azt felejtitek el, hogy én nem dugni szeretnék, hanem párkapcsolatot. Hiába lehet hogy egy lány könnyenben talál magának szexet, mint egy férfi, de ha nem arra vágyik akkor az kit érdekel? Nekem is verték már át a fejem azzal, hogy azt hazudták kapcsolatot akarnak, aztán néhány alkalom után ott hagytak. (pedig öt-hat randi és egy hónap ismerkedés után feküdtünk le)


2: De itt te voltál a férfi, a férfiak meg ha szex van kilátásban, akkor bármire rárepülnek, amire még feláll a farkuk. A férfiak és a nők nem egyformák. (És ezt nem bántásból mondom senkinek, egyszerűen csak így van)

2017. máj. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!