Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nőknél is így megy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknél is így megy ez Tinderen?

Figyelt kérdés

Három napja vagyok fent Tinderen, ezalatt lett kb. 20 matchem, ebből 4-en írtak, egy srácra én írtam rá, de ma már egyiktől se jött válasz.

Pedig nem vagyok csúnya, egy teljesen átlagos lány vagyok, de nem értem, hogy akkor miért mondja itt mindenki, hogy egy átlagos, vagy átlag alatti nő napi 50-100 matchet meg üzenetet kap...

És nem a macsókat húzom jobbra, hanem jobbára az átlagos, normális(nak tűnő) srácokat.

Ezek szerint csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

20/l


2017. máj. 8. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látod csinos lányként ugyanezt tapasztaltam kb. egy hét után törültem is onnan magam......... 26L
2017. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Mert 3 nap meg egy hét aztán rengeteg idő egy normális következtetés levonásához... :D
2017. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

Nőként másképp látod nagyon ki az átlagos valóban... A nőknél akit átlagosnak mondanak,az sokkal jobb az átlagnál kinézetre. És akiket figyelembe sem vettél te sem,meg a többi nő sem,na ők a valódi átlagosak.

És sokkal több értelem szorult beléjük,mint akiket észrevesztek...

2017. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

3. [link]


Ő pl.: átlagos nekem és adnék esélyt neki....szerinted ilyen egy átlagos?

2017. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is ez az átlagos.
2017. máj. 8. 22:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem egy évet tindereztem, nem kell ennyiből következtetést levonni. Sok matchem volt annak ellenére, hogy válogatós vagyok, ennek ellenére a nagy részéből arcképcsarnok portré lett mert nem írtak és én sem írtam rájuk. Elég népszerű app, van akinek a napi rutin része és szórakozásból van fent vagy behúzogat embereket és aztán selejtez belőle. Akik komolyan akarnak ismerkedni (nem feltétlenül komoly kapcsolat miatt), azok írni fognak és beszélgetni fognak veled. Nem biztos, hogy minden nap, de keresni fognak. Ha nem írnak vissza rögtön attól még nem kell bepánikolni.
2017. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Na ne vicceljetek,de komolyan. Elnézést attól,aki a képen van,de ennél én is sokkal jobban nézek ki,és a fent említett Tinder-en egyetlen egy matchem nem volt soha,pedig nagyon régóta fent vagyok.

Élőben meg aztán végképp semmi esélyt nem adtak nők soha,pedig nagyon sokhoz odamentem,udvariasan,értelmesen és megpróbáltam meginvitálni őket valamerre,pl. egy kávéra,teára stb...

Nos akkor valamit biztosan én nem értek,vagy nem jól látok.

25/F

2017. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
7. Talán nem a külsőddel van a baj, ez a férfi teljesen rendbe van. Nem elhízott, átlagos feje van, semmi csúnyaság nincs benne. Szóval ha ilyen vagy vagy jobb akkor tuti mással van ott a gond.
2017. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pasiként ugyan ezt tapasztalom. Meg lesz a match, van, hogy a csaj megelőz, és ő ír elsőnek, válaszolok, és ennyi. eltűnik, no válasz. Vagy létrejön a match, aztán 10 másodperc múlva már "szakít" is. Akkor minek húz jobbra? :D
2017. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát lehet velem van a baj, de nekem egyáltalán nem jön be a képen látható úriember, bár ugye ízlések és pofonok.

Amúgy ez, hogy a lányok tízesével kapják az üzeneteket, A) vagy csak a nagyon tip-top csajokra igaz, akiket valószínűleg csak megkettyinteni akarnak a csávók B) az egészet hapsik találták ki, mert azt hiszik, hogy így van. Nem tudok nyilatkozni, mert én csak a saját Tinderemet látom ugye, de így tudom elképzelni.

Amúgy ne ess kétségbe ettől, ezek az alkalmazások ilyenek...azért csak megjegyzem, szerintem 3 nap alatt 20 match és 4 üzenet egyáltalán nem rossz.. :D az hogy a beszélgetések elhalnak, hát igen...ez sokkal gyakrabban fordul elő szerintem, mint az hogy valakik tényleg jól összeismerkednek, vagy netán össze is jönnek. Nem tudni, hogy ki van a képernyő túloldalán, mi jár a fejében, miért döntött úgy ahogy, és ne is parázz ezen. Ezt az egész Tindert szerintem úgy lehet kicsit is élvezni, hogyha nem veszed túl komolyan :D Nekem is volt, hogy tök jól eldumáltunk a sráccal, már Facebookra is átmentünk, sőt elhívott randizni (így kimondta, de végül nem jutottunk el a találkozásig) aztán egyszer csak soha nem írt többet, pedig én még kerestem egyszer, miután ő cseszett visszaírni, de semmi :D a mai napig nem értem, de nem tudok ezzel mit kezdeni, nem kattogok rajta.

20/L :)

2017. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!