Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti hány centiméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hány centiméter alatt szoktátok "levegőnek nézni" a pasit?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert haverommal pár napja arról beszélgettünk, hogy miért nincs barátnőm már elég sok ideje (pedig szoktam ismerkedni) és mondtam, hogy pusztán a véletlen műve, de szerinte 170 centivel a nők 90%-a szimplán átnéz rajtam, amiben azért van valami, mert csak az igazán pici csajokkal szoktam tudni egy-két röpke szemkontaktust létesíteni, pedig állítólag jóképű is vagyok. Tényleg észrevettem már, hogy a velem egymagas csajok abszolút rám se bagóznak, amit én nem értek, mert én egyformán "végigmérek" duci, alacsony, karcsú, magas stb. csajokat is, de ők tényleg úgy viselkednek, mintha szándékosan kerülnék a szemkontaktust. Ebben a felvetésben van valami igazságtartalom? És ha igen, akkor nálatok mekkora az a magasság, ami alatt már totál hidegen hagy benneteket egy pasi? 170 centivel valóban ennyire esélytelen vagyok a társkeresésben. Eddig egy pár hónapos kapcsolatom volt még másfél éve, de azt sem nevezném szerelmen alapulónak, inkább amolyan "lelki szemetes" viszonynak (a csaj elég önbizalomhiányos volt és én nem bírtam tovább).

Válaszaitokat előre is köszönöm. 23/F



2017. máj. 11. 21:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
53%
Sok alacsony lány van.
2017. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%

Levegőnek nézni? :D

Ember a suliba jár egy fiú, aki alig 3-4 cm-rel magasabb nálam de olyan gyönyörű szemei vannak és édes arca, hogy ha bepróbálkozna akkor egy percet sem gondolkoznék.

Ja és 153 vagyok. :D

2017. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is az alacsonyabb fiúk tetszenek, az sem baj ha nálam is alacsonyabb.
2017. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
59%
163. Én is annyi vagyok, nem szeretnék alacsonyabb párt. 185 fölött is "levegőnek nézem" a férfiakat, mert az már túl magas nekem. Nekem számít a magasság, az is frusztrál, ha egy ismerősömmel/barátommal sétálok az utcán és sokkal magasabb vagy alacsonyabb nálam.
2017. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#1: "Sok alacsony lány van."

Ez teljesen evidens, de nem ez volt a kérdés. Vagy ezt ilyen kitérő válasznak szántad?

2017. máj. 11. 21:54
 6/37 anonim ***** válasza:
18%

A legtöbbjük 20 alatt D:

30/f

2017. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
22%
15cm.
2017. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
65%
Veled nem a magasság a gond.
2017. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom ki pontozott le de az száradjon ki.

Igazat írok erre....sajnálom ha fáj az igazság vagy épp nehéz belátni a tévedést.

2# voltam

2017. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

#9: Nyugi, én felpontoztalak, mert igazán őszinte és aranyos válasznak tűnt. :)

Ellentétben a kitérő/közhelyszerű válaszokkal, ami minden ilyen kérdésnél felüti a fejét, pedig egy anonim oldalon igazán el lehetne mondani az igazságot.

2017. máj. 11. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!