Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti hány centiméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hány centiméter alatt szoktátok "levegőnek nézni" a pasit?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert haverommal pár napja arról beszélgettünk, hogy miért nincs barátnőm már elég sok ideje (pedig szoktam ismerkedni) és mondtam, hogy pusztán a véletlen műve, de szerinte 170 centivel a nők 90%-a szimplán átnéz rajtam, amiben azért van valami, mert csak az igazán pici csajokkal szoktam tudni egy-két röpke szemkontaktust létesíteni, pedig állítólag jóképű is vagyok. Tényleg észrevettem már, hogy a velem egymagas csajok abszolút rám se bagóznak, amit én nem értek, mert én egyformán "végigmérek" duci, alacsony, karcsú, magas stb. csajokat is, de ők tényleg úgy viselkednek, mintha szándékosan kerülnék a szemkontaktust. Ebben a felvetésben van valami igazságtartalom? És ha igen, akkor nálatok mekkora az a magasság, ami alatt már totál hidegen hagy benneteket egy pasi? 170 centivel valóban ennyire esélytelen vagyok a társkeresésben. Eddig egy pár hónapos kapcsolatom volt még másfél éve, de azt sem nevezném szerelmen alapulónak, inkább amolyan "lelki szemetes" viszonynak (a csaj elég önbizalomhiányos volt és én nem bírtam tovább).

Válaszaitokat előre is köszönöm. 23/F



2017. máj. 11. 21:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Attól még lejön a válaszából, hogy csak azért írta, hogy megsajnáljuk. De ez egy vicc, hogy leírom neki hogy 170 centisen is lehet barátnője, csak a felfogásán kellene változtatnia, erre le vagyok pontozva :D tudod mit kérdező, akkor ne változz meg, sajnáltasd magad és hátha megszán téged egy csaj.
2017. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Nem szoktam centivel a kezemben a mászkálni és méregetni a pasikat (akár a magasságról van szó, akár másról). Egyébként az első barátom 170 centi volt. Akivel mostanában randizom ő is alacsony, de nem kérdeztem meg milyen magas, mert pont lesz*rom :D Hidd el, nem ez a lényeg. Mondjuk én sem vagyok magas, 158 cm. Én pl azért nézem levegőnek az utcán a pasikat, meg egyébként mindenkit, mert fáradt vagyok vagy mert belemerülök a gondolataimba stb. De már szólítottak le mikor a metróban vártam az egyik haveromat és párszor randiztunk is. És a srác nem volt magas, de nem azért nem működött, hanem mert nem akartam kapcsolatot akkor (és ez független volt tőle). Szóval nem tudom, hogy a pasik miért gyártanak mindenféle teóriát a nőkről, miközben mindenki más és más.
2017. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
De amúgy ez kifejezetten vicces, hogy a sok megmondóember mindig a személyiséggel jön az ilyen magasság problémát felvető kérdéseknél. Némely ember úgy állítja be a dolgokat, mintha a csajoknak amúgy qrvára mindegy lenne a pasi magassága, csak ne legyen alacsonyabb - miközben ez abszolút nem igaz a többségénél - és pusztán azért nem jön vele össze, mert a pasi nyavalyog (ami tulajdonképpen egy válaszreakció a sikertelenségre, nem pedig egy spontán viselkedés), amelynek hiányában egyébként akkora esélye lenne, mint egy normális magasságú férfinak. Ezt értem közhelygyártás alatt. Érdekes, hogy a 11-es kommentelő normálisan megfogalmazva, szépen meg tudta indokolni, hogy kifejezetten alacsony lány létére miért igényli mégis, hogy a pasi jópár centivel, szemmel láthatóan magasabb legyen tőle és a jelenlegi pasija sem meglepő, hogy emiatt még tőlem is kicsivel magasabb. Vannak akik meg tudják indokolni és vannak akik meg csak ködösítenek. Ha nem lenne okom a panaszkodásra, akkor ez a kérdés sem született volna meg.
2017. máj. 11. 23:24
 24/37 anonim ***** válasza:

Oké hogy megnézed a duci meg a sovány lányokat is egyaránt de nem ez a lényeg. Ez inkább olyan minthogy a pasik jobban felfigyelnek a nagyobb mellekre meg a szép kerek popsira, egyszerűen azért mert az nőies. A lapos feneket meg nem fogják nézegetni, meg akinek semmi melle arra kevésbé figyelnek fel. Érthető nem?

Amúgy nekem kb 170cm alatt nem jönnek be a pasik mivel én 165cm vagyok, ráadásul mindig magassarkú van rajtam. Ennek ellenére volt egy párom aki 173cm körül volt. Először csak barátok voltunk ezért abszolút nem érdekelt milyen magas. Aztán beleszerettem és onnantól megint nem számított. Szóval sosem lehet tudni mi hogy alakul:) Amúgy a testalkatod milyen? Ez a barátom izmos volt, úgy gondolom ezzel lehet kicsit kompenzálni, mivel a sportos alkat is férfias. 24/L

2017. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, hiába próbálod, nem fogod megváltoztatni a véleményét a helyzetről. Siránkoznia könnyebb, mint tenni érte bármit is, hogy jobb legyen neki.
2017. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Nekem simán csak a szemmagasság adja meg a határt :D

Mint a boltokban, azt veszem meg, amit a szemem elé raknak :D

173 vagyok, a vőlegényem kb 176

2017. máj. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Én nem nézem levegőnek a pasit, akármilyen magas. Ha megszólít, akkor ugyanúgy válaszolok a 150 meg a 200 centi magasnak is. Bunkó nem vagyok, vagy ha mégis, akkor ezt nem a másik magassága határozza meg.

Én 163 cm vagyok, párkeresésnél azt nézem, hogy a pasi magasabb legyen nálam. Ennyi, nincs megszabva, hogy pontosan mennyivel, bár van felső határ azért (kényelmi és praktikus szempontokból). Gyakran hordok magassarkút, ez még esetleg lehet befolyásoló tényező, de csak abból a szempontból, hogy magassarkúban voltam-e, amikor találkoztunk, és úgy marad-e meg a fejemben, mint valaki, aki magasabb/alacsonyabb nálam. Számokban sosem gondolkodtam.

Viszont, klisé vagy sem, de a személyiség varázsa tényleg felül tudja írni a külső adottságait. Csomó párt ismerek, ahol minimum egymagasak a párok, de olyat is, ahol a nő a magasabb (láthatóan). Nyilván vannak olyanok, akiknek ez fontosabb, vannak olyanok, akiknek kevésbé, hát istenem, a párkeresés nem olyan egyszerű, hogy egyből ránézésre megmondod, ki lesz a nagy Ő.


Amúgy, utóiratként: az utcán ha külön nem szólítanak le, én is levegőnek nézem az embereket. Nem bámulok meg senkit, max véletlenül, a metróban bambulva ki a fejemből. Kerülöm a szempontaktust, nem szólok senkihez, nem mosolygok senkire. Azok az emberek, akikkel az utcán találkozom, benne vannak az intim szférámban, és ezzel a személytelenséggel érik el az emberek a távolságtartást, amire amúgy szükségük lenne. Legalábbis, amikor erről tanultam, akkor ez volt a mondás, és nálam teljesen igaz. Oké, hogy társas lények meg ilyesmi, de amúgy az embertársaid potenciális veszélyforrások (főleg a férfiak), és nem akarod provokálni őket (gondolja ezt az ösztönös kis rész az agyadban, aminek köze nincs a civilizált tudatosságodhoz, cserébe évezredeken keresztül életben tartotta az őseidet).

2017. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
23%
175 cm alatt egy nő sem tekint férfinak, de jellemzőbb inkább a 180-185 centis határ. Ez alól az alacsony lányok sem kivételek, őket is csak a magas férfiak érdeklik.
2017. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Én 160 centi vagyok és a 170 a minimum. Nem hiszem, hogy a magassággal lenne a baj. Lehet azért nem vesznek észre, mert van párjuk.
2017. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
56%

164 cm magas vagyok, de fel nem adnám egyik 10 cm feletti magassarkúmat egy pasiért sem.


175-180 cm alatt nem nagyon szoktam férfiakkal randizni.


20/N

2017. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!