Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti hány centiméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hány centiméter alatt szoktátok "levegőnek nézni" a pasit?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert haverommal pár napja arról beszélgettünk, hogy miért nincs barátnőm már elég sok ideje (pedig szoktam ismerkedni) és mondtam, hogy pusztán a véletlen műve, de szerinte 170 centivel a nők 90%-a szimplán átnéz rajtam, amiben azért van valami, mert csak az igazán pici csajokkal szoktam tudni egy-két röpke szemkontaktust létesíteni, pedig állítólag jóképű is vagyok. Tényleg észrevettem már, hogy a velem egymagas csajok abszolút rám se bagóznak, amit én nem értek, mert én egyformán "végigmérek" duci, alacsony, karcsú, magas stb. csajokat is, de ők tényleg úgy viselkednek, mintha szándékosan kerülnék a szemkontaktust. Ebben a felvetésben van valami igazságtartalom? És ha igen, akkor nálatok mekkora az a magasság, ami alatt már totál hidegen hagy benneteket egy pasi? 170 centivel valóban ennyire esélytelen vagyok a társkeresésben. Eddig egy pár hónapos kapcsolatom volt még másfél éve, de azt sem nevezném szerelmen alapulónak, inkább amolyan "lelki szemetes" viszonynak (a csaj elég önbizalomhiányos volt és én nem bírtam tovább).

Válaszaitokat előre is köszönöm. 23/F



2017. máj. 11. 21:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
37%

Nincsenek véletlenek, ez csak kifogás, minden okkal történik.


159 centi vagyok. Szeretek magassarkúkba járni, ami plusz 5-6 centi. Tehát aki nálam szóba jöhet az 165 centitől kezdődik.


Egyébként láttam már több csajt is, aki magasabb volt a srácnál.


(párom 173 centi, 4 éve vagyunk együtt nagyon boldogan)

2017. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
48%
Koszonom kerdezo. Aranyos vagy. :)
2017. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
67%
Ez hülyeség. Egy alacsonyabb srác is lehet helyes, viszont egy 190 fölötti férfit is "nézhetek levegőnek".
2017. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Nalam alacsonyabb ferfival nem jarnek (170 vagyok), de attol meg megnezem, ha jokepunek tartom.
2017. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A legrosszabb ***** válasza:
24%
A nők szemében a férfi 185 centi magasság fölött kezdődik. Az az alattiak csupán átmeneti hitvány pótlékok, amíg nem találnak egy magasabbat.
2017. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
25%

"#9: Nyugi, én felpontoztalak, mert igazán őszinte és aranyos válasznak tűnt. :)

Ellentétben a kitérő/közhelyszerű válaszokkal, ami minden ilyen kérdésnél felüti a fejét, pedig egy anonim oldalon igazán el lehetne mondani az igazságot."


Na ebből a mondatodból is látszik, hogy csak azért írtad ki a kérdést, hogy sajnáltasd magad. Szerinted hány lánynak vonzó az ilyen személyiség? Nem gondoltál még arra, hogy ez lehet a probléma és nem a magasságod? Persze van benne valami, hogy a magasabb férfiak vonzóbbak a lányoknak, de ez náluk csak másodlagos, akár hiszed akár nem, az értelmesebbek először a belsőt nézik, de azt azért ne várd el, hogy egy nálad magasabb csajnak tetszeni fogsz, előfordulhat, de ne várd el. Én 183 centivel nem tudom milyen lehet alacsonynak lenni, de ha így lenne tennék azért hogy ezt kompenzáljam (már ha kell egyáltalán) és nem siránkoznék itt a gyakorin. 24/f

2017. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
15-ös válaszoló. Akkor ezek szerint én a 183-as magasságommal nem számírok férfinek. Köszönöm szépen, ezt is megtudtuk. Kezd nagyon szánalmas lenni ez az egész siránkozás.
2017. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
16# A kérdező azt nekem írta és szerintem semmi gond nincs vele. ;)
2017. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

" az értelmesebbek először a belsőt nézik"


Nem,mert a külső megfog,belső megtart,jó szex pedig összeláncol! A sorrend ez....mindenkinél! :)

2017. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
88%

Soha nem értettem ezt a magasság témát.


Nálam mindenki magasabb,igaz nem nehéz annak lenni.Nem szeretem,hogy ennyire alacsony vagyok,de akikkel eddig voltam soha nem volt gond a magasságom.Sőt,sokan szerették.


Ha valaki megszeret vagy megtetszel neki kétlem,hogy a magasságoddal fog fogllakozni.

2017. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!