Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik csúnya férfi típus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik csúnya férfi típus a becsülendőbb?

Figyelt kérdés

Aki olyanra vágyik akivel boldog lehet emiatt válogat és azt a pluszt keresi és inkább vállalja hogy emiatt lehet egész életébe egyedül lesz.


Vagy aki már nagyon vágyik társra és mivel csúnya nagyon leadja az igényeket és szinte már mindegy ki csak barátnője legyen


2017. máj. 12. 13:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es, az érzések mulandók a szerelem meg főleg az. Néhány hónap fellángolás hiánya miatt elszalasztasz sok jó lehetőséget. És hidd el a fellángolásos kapcsolat is pont arra a szintre fog visszaesni a hormonok kiürülése után ,ahol egy észérvekkel kötetet kapcsolat az elején kezdődik. A legszebb agyonsztárolt nőket is megunják és elválnak tőlük ,ezernyi példa van rá.
2017. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

10: mert annyi eszetek van, mint egy faragott széklábnak!

A szerelem nem a külsőtől függ! Megkockáztatom, hogy a vonzalom sem!

Egy szép test és egy szép arc minden, amire a szerelemhez és a boldogsághoz szükséged van? Komolyan ezt gondolod?


Van két férfi. Az elsőnek van egy gyönyörű felesége. A nő nem szereti, állandóan vitatkozik vele, hisztizik, hetente mással csalja. Főzni, háztartást vezetni nem tud. Gyereket nevelni se, úgyhogy van két pokoli kölykük, bár lehet, hogy nem a férfitől. Egyet tud: pénzt költeni. Kozmetikus, fodrász, fittness, új ruhák. De eltelt tíz év, és már így se olyan a teste, mint amikor elvette.


A másik férfi felesége inkább csak átlagos. Kedves, mosolygós teremtés, mindenkihez van egy jó szava. Hűséges, türelmes feleség, aki ha már nem is szereti lángolva, de mély érzelmek kötik őket össze. Tisztelik, szeretik, és megbecsülik egymást. Az otthonuk rendezett, tiszta, a felesége jól főz. Van két gyerekük, akik minden este rohannak az apjuk elé. Csinosan öltözik a nő, ad magára, de sose lesz topmodell. Nem is volt.


Szerinted melyik férfi boldogabb?

(Tudom, akire ti vártok az kívül-belül tökéletes!)


Amit még mindig nem értek, hogy ti itt ültök a se.ggeteken, és várjátok a királylányt hófehér paripán. De miért válasszon egy ilyen nő titeket? Aki ronda pasit választ, az nem adta lejjebb valamiért az igényeit?

2017. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bétaként azt gondoltam az első. Alfaként egyértelműen állíthatom a második az egyetlen járható út.


Az első esetben a nőknek az fog lejönni, hogy senkinek sem kellesz. A második opció a jó választás és a nőkön keresztül lehet egyre feljebb lépegetni. Egyre jobb és jobb nőid lesznek, ha jól csinálod.

2017. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10#-es vagyok. Hát félreértettetek, ez most eléggé rosszul esett.


Én nem arra gondoltam, hogy kizárólag egy topmodellel vagyok hajlandó összejönni, egyáltalán nincs ilyen elvárásom. Nekem az a fontos, hogy észrevegyem egy lányban, hogy benne is sok érzelem van, tud romantikus lenni és vele összeillek, de ami lényeges, hogy ezt arcán, a tekintetén nagyon észre tudom venni. Tudom, nem teljesen érthető, bonyolult lenne itt leírni az egészet.


Társkeresőn találtam egy lányt, aki tényleg elég kövér, viszont mégis megláttam benne valami (csak hát nem jön föl az oldalra)

Nem kell Zimány Linda kinézetűnek lennie, de azért kell egy alapvető vonzalom. Az az egy lány aki kezdeményezett nálam, ő tényleg nagyon nem volt az esetem, vele egyszerűen nem működött volna.

2017. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!