Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi/nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi/nő, aki úgy döntött, inkább egyedül éli le az életét?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik a tapasztalatok? Konkrétan mi vezetett erre az elhatározásra?
2017. máj. 12. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem így döntöttem, de nem fogok komoly energiát fektetni a társkeresésbe vagy az ismerkedésbe, sőt...


A lányok idiotizmusa és a párkapcsolatok kialakításához való hozzáállásuk vezetett erre az elhatározásra. Többnyire csak sírnak, rínak, hogy nincs barátjuk (legtöbbször ilyen 2-3 hónapos egyedüllét után mert tovább nem nagyon bírják) erre amikor mondom nekik, hogy figyelj, találkozzunk, igyunk meg valamit, beszélgessünk, ismerjük meg egymást akkor a hajuk el kezd fájni, nem akarnak ismerkedni, most komoly kapcsolatot akarnak, nincs idejük, van más programjuk vagy éppen fingjuk sincs mit akarnak csak nyavalyognak tovább, hogy a pasik szexet akarnak (na igen, mintha komoly kapcsolatban a szex tabu lenne és nem mintha nem azzal válna komollyá a dolog, de mindegy).


Beleuntam ebbe az egészbe. Úgy vagyok vele, hogy marhára leszarom éppen mi kínjuk van, oldják meg. Ha pedig ismerkedni akar akkor úgyis fog, nyavalygásra pedig nem vagyok kíváncsi.

2017. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Én ezt anno egyszer jól eldöntöttem, komolyan is gondoltam. Szerettem egyedül lenni, zseniálisan éreztem magam egyedülállóként és egy lelkileg kizsigerlő párkapcsolat után a hátam közepére sem kívántam a párkapcsolatosdit. El is voltam ebben az állapotban jópár évig, karriert építettem, hobbikat űztem, a baráti kapcsolataim ápoltam, a térskereséstől vagy ezzel a céllal való ismerkedéstől teljesen elzárkóztam, pedig néha lettek volna jelentkezők. Teltek az évek, minden jó volt, aztán megismertem valakit (teljesen véletlenül), akivel olyan hihetetlenül klappolt minden fontos dolog, hogy megérte megpróbálni és elköteleződni mellette - igaz az elején mi is teljesen lazán vettük a dolgot, egyikünk sem keresett kapcsolatot, így nem volt tétje a dolognak, nem volt játszmázgatás sem. Azóta ő lett a férjem, azóta is boldogan megvagyunk, pedig erre egyikünk sem számított.


Ezzel igazából azt akartam mondani, hogy lehet eldönteni vagy tervezgetni dolgokat, de egyáltalán nem garantált, hogy az úgy is marad. Nem szabad rágyörcsölni, meg kell tanulni élvezni az életet egyedül (kiegyensúlyozottnak, boldognak lenni társ nélkül) és ha úgy adódik, érdemes nyitott szemmel járni.

2017. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ohh, egyedül sokkal jobb, mint kapcsolatban. 2 éve vagyok egyedül,(most 32 vagyok), ami nem olyan hosszú idő, de nekem tökéletesen megfelel. Nem akarok sem energiát, sem időt áldozni felesleges dolgokra és nekem a párkapcsolat pont egy ilyen dolog. Vannak elképzeléseim, amiket szeretnék megvalósítani. Eszem ágában sincs ezen változtatni. Beszélgetni szoktam, de nem mindenkivel és előre tisztázom, hogy velem nem fognak találkozni, mert én nem akarom és a számomat sem fogom megadni senkinek, általában itt vége is a beszélgetésnek...
2017. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Óvodás korom óta kövér voltam. Emiatt nyilván soha nem kellettem senkinek. Egy pár éve lefogytam, mert szerettem volna végre szép ruhákat hordani, ízlésesen öltözködni. Illetve akkor értem oda az életben, hogy volt ehhez elég pénzem. De már képtelen lennék bárkivel is együtt élni, megint másokhoz alkalmazkodni, folyamatosan kompromisszumokat kötni. Nem is akarok.

Élvezem a szabadságot, az életet, utazgatok, jól el vagyok. Ha véletlen valamikor ráunok erre, akkor majd örökbefogadok egy gyereket.

32/N

2017. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos egyedül kell le èlnem az èletem mert ember számba se vesznek a nők!De hát ez a sorsom! 28f
2017. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem én döntöttem így,de lassan három éve egyedül vagyok.Ez alatt azt értem,hogy komoly kapcsolatom nem volt,csak amolyan kavarások.Ez sem egészen rajram múlt,hogy így alakult,én szerettem volna komolyat,szerelmes is voltam ez idő alatt,ám csúnya véget ért a dolog.Egy darabig jól éreztem magam egyedül,most már vágynék egy társra.Valamiért azonban nem sikerül,én meg szépen bezárkózom a saját kis világomba.Ott nem ér csalódás.
2017. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Igen, van.

1, Van egy alapbetegségem, így nem kellek senkinek sem;

2, A környezetemben sorra mennek tönkre a "rózsásabbnál rózsásabb" kapcsolatok;

3, Meg amúgy is:

https://www.youtube.com/watch?v=NO4sxK6c_RE

2017. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Elég rosszul nézek ki (konkrétan belémkötnek az utcán), szóval esélytelen a dolog. Ha esetleg látok érdeklődést valamelyik lányon, akkor talán próbálkozok, de jobban járok, ha inkább a karrieremmel foglalkozom. 23/f
2017. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!