Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti járnátok egy középkorú hallássérűlt sráccal?

Figyelt kérdés
Csak annyi bajom van, hogy rosszul hallok. Hallókészüléket viselek. Érthetően beszélek, tudok jelelni is. Igazából egy csajnak köszönhetem, aki undorodott a hallási betegségem miatt. Azóta elment a kedvem az ismerkedésben. Ez durván 10 éve történt. Mostanáig nem mertem ismerkedni, mert féltem az újabb csalódásban...merre találok normális csajt? Ti hogyan/hol szoktatok ismerkedni?

2017. máj. 13. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Középkorú srác? Ez vicces. Én nem, mert a saját korosztalyom kedvelem.
2017. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
...És egy huszonéves, pszichésen beteg személlyel?
2017. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak a saját korosztályommal ismerkedik.
2017. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert írtam hogy középkorú, amúgy 35 éves vagyok.
2017. máj. 13. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Én 33 éves nő vagyok, szintén hallássérült. De én nem ismerem a jelbeszédet.

Engem sosem ért párkapcsolatban hátrányos megkülönböztetés. Hallókészülékem van, és igen van amikor rá kérdezek, hogy " mit mondtál?"

Szerintem nálad sem az a gond, hogy hallássérült vagy. El se hinnéd milyen sokan nem hallanak rendesen, csak nem is tudják. Azt hiszik jó a hallásuk.

2017. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
Most tanulok jelelni úh ez nem lenne akadály.
2017. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En nem. Havernak elmenne, de parnak nem szeretnem. Nyilvan ha ismernek ilyen szemelyt, alakulhatna ugy is, hogy megkedvelem elegge, tehat nem 1000% kizart, de hatranyos helyzetbol indulna.
2017. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

#5

"Engem sosem ért párkapcsolatban hátrányos megkülönböztetés."


Nyilván, mert nő vagy. Egy nőnek simán elnéznek egy ilyen defektet, még azt is, ha totál süket, ha amúgy dugható csaj.

De férfiként alapból rettenetesen nehéz párt találni egy nőhöz képest, még tök egészségesen is, egy hallássérültség meg már rohadt nagy hátrány.

2017. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csaj kell neked vagyigazi nő?
2017. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen körülmények között nálam teljesen belefér (amennyiben a korosztályomba tartoznál). Készülékkel hallasz, érthetően beszélsz, sőt jelelés is érdekes én szívesen megtanulnám.


Szerintem ezeknek a fényében sokaknál nem lenne akadály.

2017. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!