Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti kialakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti kialakítanátok párkapcsolatot olyan nővel, aki 2,5 éven keresztül prostiként hirdette magát a Rosszlányok.hu oldalon?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne leírni, hogy miért tettem és vélhetően sokakat nem is érdekelne, de életem nagy válságán mentem keresztül akkoriban.


Szeretnék új életet kezdeni, tiszta lappal, de félek, hogy a múltam beárnyékolja.


Ti együtt lennétek egy egykori prostival? Nagyon vágyom a szeretetre, gyengédségre. Válaszaitok - legyenek bármilyenek is - kérlek indokoljátok meg.


24 éves, nő



2017. máj. 14. 11:17
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Ismertem egy nőt, aki prosti volt egy pár évig. Teljesen véletlenül pontosan ugyanolyan személyiség volt mint én, hihetetlenül jól kijöttünk. Igazi társam volt.

Persze nem cigizett, nem piált, nem volt ribis tetoválása, műkörme, vagy prostis ruhatára. Nagyon okos, értelmes nő volt. Ez a fontos.

2017. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Linkeltem a barátomnak a kérdést, hogy mi a véleménye. Azt írta, nem nézi le a prostituáltakat, téged, mindenki azt választja amit akar, de kapcsolatra nem tudná elfogadni, kicsinálná idegileg ha ilyen lenne a barátnője.

Hát amúgy érthető, mert mikor poénból mondok neki malacságokat magamról és valaki másról, már van hogy megjelenik lelki szemei előtt és nem bírja hallani. Szóval tudom hogy egy ilyen előélet kikészítené, hogy egy nagy rakás férfi élte ki magát a barátnője testén, használta kénye-kedve szerint, és nehezen megszámolható mennyiségű dákó járt benne.

Én tudod mit csinálnék, ha neked lennék? Nem rohannám el a kapcsolatot, lezárnám a múltat minden tekintetben, ne tudja rólam senki aki ismerősöm, már ne foglalkoztasson a dolog emléke, és főleg ne kezeljem magam prostiként. Aztán idővel megismernék valakit, és nem mondanám el, maximum annyit ködösítenék, hogy nem csak kapcsolaton belüli szexuális partnereim voltak, volt egy nagyon szabados időszakon, de erről nem fogok neked beszélni. Nem is hagynám hogy erőltesse a témát, nincs joga feltépni lezárt sebeket. Ha nem tetszik hogy nem részletezem, tudja merre az ajtó.

2017. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy el tudna egy ilyen nő vakítani valamivel, de soha életemben nem tudnám magam ezen túltenni, mindig maradna bennem egy tüske. Szép dolog lehet, amikor a felnövő gyerek olvassa az anyukája beszámolóit valamelyik oldalon, ahol a tizedik férfi is elégedetten .....-te le az anyukáját.
2017. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Amiről nem tudunk, az nem fáj. Ha arccal hirdetted magad, inkább költözz külföldre. Én leginkább a nemi betegségektől tartanék(leginkább ezért is nem k*rvázom), meg hogy milyen lelki sérüléseket okozhattak egyes vendégek, amik elő fognak jönni idővel. Meg milyen érzelmi, testi kapcsolatot lehet valakivel kialakítani, aki megszokta, hogy naponta tízszer bemásszon bárki alá, mintha autót szerelne és nem fogsz-e idővel valami függőségbe menekülni az emlékek elől.

Vannak nyitott férfiak, akiket ez sem zavar, de az átlag pasi szerintem nem kapcsolatot keresne veled, legfeljebb egy jó dugást, ha hallaná a sztorit, vagy megpróbálna kihasználni, mert a pénzt szeretik a pasik is.

2017. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
37%
Mondod a csajnak, hogy szerelmem meg édesem, esetleg még feleségül is veszed, közben a csajt megdugták már 600-an köztük olyanok is akik előtte nap szabadultak a 10 éves fegyházbüntetésükből ahol gyilkosságért voltak és bent dukták egymást a sitten azzal a fasszal amivel utána a jelenlegi kis feleségedet is intézték. Egészségére annak a férfitársamnak akinek megfelel egy ilyen nő.
2017. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
18%
Pontozhattok lefele a büdös k anyátok csicskák
2017. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
66%

"Mondod a csajnak, hogy szerelmem meg édesem, esetleg még feleségül is veszed, közben a csajt megdugták már 600-an köztük olyanok is akik előtte nap szabadultak a 10 éves fegyházbüntetésükből ahol gyilkosságért voltak és bent dukták egymást a sitten azzal a fasszal amivel utána a jelenlegi kis feleségedet is intézték. Egészségére annak a férfitársamnak akinek megfelel egy ilyen nő."


Nem tudjuk, hány kliense volt, ahogy te sem, és nem is érdekel minket. Az, hogy valaki dutyiban volt, nincs ráírva, lehet, hogy meglepődnél, hány "ex"-gyilkos ment már veled szembe az utcán, akár nők is... Nem tudhatod ezt sem. Nem utolsósorban az óvszer igencsak jól véd az általad vélt betegségek ellen, aminek a használatát nem ecselte a kérdező, tehát megint csak feltételezés, hogy "mit szedhetett" össze. Neked nem lenne gusztusod, rendben, ezt viszont lehet kulturáltan is közölni... Azért egy 24 éves lányt ne írjunk már le, előtte az egész élet, nem rontott el semmit 2,5 évnyi rosszlánykodással.

2017. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
14%

Az, hogy szembe jön velem egy volt sorozatgyilkos vagy belémdugja a farkát amivel egymást dugták a cigányokkal a sitten évekig az azért nem ugyanaz. Ráadásul ezeknél a csajoknál az orál sok helyen gumi nélkül megy. Utána meg csókolózol vele egy "jót".

Bár lehet, hogy vannak férfiak akiknek egy ilyen nő megfelel, mert egy szinten vannak vele, de én nem azon a magasságon vagyok amin megfelelne egy olyan nő aki annyira vitte, hogy mindenféle lecsúszott senkikkel feküdt le pénzért. Vannak ettől komolyabb és kultúráltabb nők is. És itt ez a lényeg. Majd ő is megtalálja a szintjéhez való hímnemű egyént akivel tökéletesen megértik egymást.

Mindenki követ el hibákat amik miatt el lehetne ítélni a múltját, de azért a prostinak állás az nem olyan aprócska kis pinduri dolog.

2017. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"Ráadásul ezeknél a csajoknál az orál sok helyen gumi nélkül megy. Utána meg csókolózol vele egy "jót". "


És képzeld, a nők többsége már hányt is, és utána meg csókolózott egy férfival! Tényleg!


De vannak szerencsére szűz nők akik neked adják magukat, úgy hogy még soha senki sem ért hozzájuk, és nem is hánytak soha, sőt még soha sem pisiltek a puncijukból, így nem mocskolódtak be :D

2017. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!