Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ciki, ha 30 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha 30 évesen még nem volt barátnőm és párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Egyre jobban nyomaszt a helyzet. Kissé kétségbe vagyok esve, vagy inkább ne foglalkozzam vele, ne vegyem annyira a szívemre?

2017. máj. 16. 15:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azok a lányok, nők akiknél kezdeményeztem, mind elutasítottak és csúffá tettek. Volt jó pár csalódásom is.
2017. máj. 16. 15:36
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit erősíts az önbizalmadon és a kiállásodon. A lányok nem akarnak olyan sráccal randizni, aki olyat ír, hogy "csúffá" tették.
2017. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Girgoy ***** válasza:
69%
Kicsit többet kéne RÓlad megtudnunk. Mennyire vagy önálló, milyen pasi vagy, stb? De ha nem is írod le, hanem felteszed magadnak a krédést és összehasonlítod azzal, hogy szerinted milyen egy igazi férfi, akkor dolgozz azon, hogy olyanná válj. Az igazi Férfiak tetszenek az igazi Nőknek. Minél jobban akarsz párt találni, annál több energiát fogsz tudni önmagad fejlesztésére fordítani. Normális esetben ez a folyamat kamaszkor környékén zajlik le, de még most sem késő, sőt: épp ideje igazi Férfivá válnod! Dolgozz, intézd önállóan az életed, legyenek pozitív vonzó tulajdonságaid - és keress megfelelő körökben megfelelő nőt. Így általánosságban.
2017. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell mindenkinek párkapcsolat.
2017. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ez az mit elrontottam, nem a megfelelő körökben kerestem, ahogy írod:

"és keress megfelelő körökben megfelelő nőt."


Igyekszem fejlődni, fejleszteni magam és önállóan intézkedni, úgy gondolom jó úton haladok. Azt, hogy ennek a folyamatnak milyen fokán állok, innen belülről nem tudom megállapítani, nem tudom, hogy kívülről ez miként látszik és milyen képet fest.

2017. máj. 16. 16:00
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Ne foglalkozz vele, nem éri meg a sok stressz, és szívást. Van ilyen (én is ilyen vagyok), és sajnos egyre több lesz.
2017. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen, ha 130 kilósként (zsírként értve) akarsz cicababákat felszedni, és nincs pénzed akkor igen, rossz helyen keresgéltél. A saját szinteden keresgélj, mind személyiségben mint akár külsőben. HA úgy van, add lejjebb az igényeidet. Képet azért tudnál küldeni magadról?
2017. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
175 cm magas, 73 kg vagyok, barna hajú és szemű
2017. máj. 16. 16:16
 9/14 anonim ***** válasza:
nem vesztettél vele semmit...
2017. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem sem vesztettél semmit. Am komolyan nem értem mért hiszik azt emberek h ha van egy barátnőjük akkor minden gondjuk megvan oldva. A "világ urai lesznek"...


Most lehet h le leszek nő gyülölözve de akkor is elmondom.

Ha van nőd rendben van van állandó szexpartnered.


Ellenben !


Számon leszel kérve állandóan h mit ? mikor ? miért ? és minek ? csinálsz.

Egy kapcsolat élkepesztően sok időt és pénzt emészt fel. Brutális mértékben lekorlátoz.


És tonnányi menyiségben lesz olyan problémád ami most eszedbe se jut mert NINCS !

Én pl mindennél jobban utálom az alkalmazkodást de v ki hajlandó behódolni a szexért cserébe.


Kinek mi !

De csak mondom h ha ezt egy nő meghallja elég nagy a valószínűsége h hangosan kinevet. Elmebetegnek néz...

Esetleg egy apuka jelöltre vadászó 30-as leáll veled a gyerekért cserébe.


Am én a helyedben nem azzal nyitnék h bocs 30-as szűz vok. Am ha pl 1 év múlva se változik a helyzet menj el egy prostihoz nem viccöl mondtam. Hidd el nem te leszel az első 30-as szűz akit látnak.

2017. máj. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!