Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Férfiak ti hány elutasítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti hány elutasítást kaptatok a lányoktól?

Figyelt kérdés
Na és mik voltak a legdurvábbak?

2017. máj. 17. 00:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Csak azt. Nem számoltam☺
2017. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ilyen feketén fehéren látni a dolgokat.

Vannak még normális lányok. :)

Amelyik csaj a méreted miatt lenéz azzal nem is érdemes foglalkozni.

Valószínűleg egy barlangja van. :P

2017. máj. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Bár nem ezért kommentelek ide elsősorban, mivel lány vagyok, de engem úgy utasított vissza egy srác, aki először amúgy kezdeményezett, hogy jobb a dumám, mint a testem. Pedig nincs ronda testem, oké értem én, hogy nem tetszik mindenkinek, de hát ha egyszer ő kezdeményezett...

Na de, amiért írok az az, hogy drága kommentelő, akit a mérete miatt utasítottak vissza, ne add fel. Aki ilyen miatt elutasít, az egy ribi, akinek csak szex kell, nem szabad emiatt feladnod.

2017. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Átlagosan 10 ből 9 lány elkerget még mielőtt akár csak rendesen beszélhetnék vele, aki mégis ad egy esélyt közülük 10 ből 9 valamilyen indokkal az első pár randin kiszór.

Igaz van köztük olyan is akit én rostálok ki.

F

2017. máj. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
36%

Nekem egyszer volt, hogy már régebb óta nem volt csajom, aztán volt a baráti társaságban egy lány, aki nem annyira tetszett, de kedves volt, így hát elhatároztam, hogy ráfanyarodom valahogy. A legnagyobb meglepetésemre, lekoptatott valami olyasmi dumával, hogy ő nem azt az elvet vallja, hogy ha ló nincs, jó a szamár is, szóval inkább vár az igazira. Wtf??!?

Én voltam úgy vele, amikor eldöntöttem, hogy csak felszedem, hogy ha a ló nincs, jó a szamár is, erre jön ezzel a dumával? He?

Előtte kb. 1000x szebb barátnőim voltak erre még én nem voltam jó neki??

Na mindegy hát jó nagy pofára esés volt a részemről.

2017. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Olyan 20 elutasítás a 20 próbálkozásból. És ebből 20 a "Van barátom" dumával ért véget.
2017. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Elutasítás konkrétan csak 1 volt, mikor a csaj összejött egy pasival akivel előttem ismerkedett, és addig minden jó volt, aztán hirtelen "nem is illünk egymáshoz" "különben is milyen már hogy nekem kellett csókot kezdeményeznem az első randinkon" "nem tudom hogy szerelmes tudnék-e lenni beléd" (1x találkoztunk).


És volt több egyszerű többet nem írás/válaszolás.


De nem nyomulok túl sokat.

2017. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Sokat, soha nem is számoltam. Durvának egyiket sem nevezném, a "van barátommal" is csak párszor találkoztam. Általában a nem válaszolósból volt a legtöbb, meg voltak, akik elmondták, hogy nem vagyok az esetük. Ami kicsit idegesítő, ha valaki igent mond a randira, de aztán soha nem ér rá.
2017. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem számolom, mert nem érdekel, nem ezen van nálam a fókusz, hanem a pozitív tapasztalatokon és sikereken.
2017. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok.

Olyan 13-14 cm mereven a hossz, vastagság kb. 4 cm.

Szóval tényleg elég messze van a 18-19 cm-es etalontól.

2017. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!