Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejön ez Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ez Tinderen?

Figyelt kérdés

Főleg olyan emberek válasza érdekelne aki használja a programot.


Szóval, a Tinder stratégia szerint a 2. képnek egy olyan kép kell (fiúknál gondolom persze) ami egy kis férfiasságot, "vonzerőt" sugároz. Na ez most elvileg tudom hogy valami félmeztelen kenus-evezős vagy valami kockáshasú kertész kép kellene. De ez nem egyezne az én stílusommal. Nem vagyok egyáltalán kövér de nem kockás a hasam ezért arra gondolta, mi lenne ha egy ilyen félmesztelen ágyban fekvő képet tennék ki. A seggem nem látszana, meg semmi más sem :D

Csak a karom meg a mellkasomból valami. Szerintem ez új lenne a Tinderen ezért gondolom hogy még be is jöhet, nem pedig ilyen sablonos lenne. Szerintetek?


(Ezekhez hasonló lenne:


[link]

)



2017. máj. 19. 08:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: egy időben tindereztem, meg társkeresőztem is. a tinderen inkább barátságot extrákkal, így az ágyban alélós és a luxusautó mellett pózolós pasikat azonnal kukáztam.


ami viszont bejött, az a sportolós kép. na, nem az edzőteremben békaizmokkal feszengős, hanem pl. a futóversenyes képek.

2017. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez sokat segített.
2017. máj. 19. 18:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha egyszerűen normálisan felöltözöl (akár sportosan is). Nem kell semmi hókuszpókusz, csak legyen valami kisugárzásod meg normális megjelenésed.
2017. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!