Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti összejönnétek egy raccsolós sráccal?

Figyelt kérdés
Sajnos elég csúnyán ejtem ki az r betűs szavakat, és az ebből eredő önbizalomhiány miatt társaság/emberek között sem szívesen beszélek. Talán emiatt is vagyok még mindig szűz pedig már lassan a húszas éveim közepét taposom. Nektek mennyire ellenszenves és zavaró, ha egy pasi raccsol. El tudnátok képzelni vele egy kapcsolatot? Szívesen elmennék logopédushoz, de fogalmam sincs hol keressek olyat, aki felnőttekkel foglalkozik.

2017. máj. 19. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2 es vagyok nincs humorotok van ez így...de komolyan Habsburg Ottó raccsolt https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet_..
2017. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Neten biztos találsz logopédust kis utánajárással, de magadtól is gyakorolhatod a beszédet. Én dadogok, de sokat fejlődtem beszédben logopédus nélkül is és nem zavarja a nőket. Fel kell vállalni a dolgot és tudni nevetni rajta (kb. úgy érdemes hozzáállni, mint Eminem a 8 mérföld végén, ha valaki kóstolgatna miatta :D).
2017. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én megértelek, fogad meg, ha tudod az itteni tanácsokat!

Iskolát nem végeztem el, tudtam betűről betűre az egész könyvet, nem szólaltam meg az osztály előtt feleléskor, nem volt segítségemre senki, nem tudtam megbeszélni a tanárokkal, hogy írásban feleltessenek... Felnőtt korban már, nem vállaltam el egy cég vezetését, lakás + céges kocsi+ fizu...

Jaaa, egyedül élek.

Huuu, de jól esett leírni. Menj el pszichológushoz, van sztk-ra is, körzetis segít!

Aki nem érzi át az effajta szégyent, ajánlom nekik a Felolvasó(The Reader)

[link]

című filmet.

Neked kedves kérdező pedig, a Holt költők társasága című filmet. ;)

[link]

2017. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#9 vagyok:

na látod, pakolj és menj amerre látsz. Én könnyen mondom, nekem már megvan a repjegyem, ha a terveimnek kis része is bejön, csak látogatóba jövök haza...

2017. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Beirod a google-be a lakcimedet es h logopedus es fogsz talalni.Fel ev alatt kiszedi beloled es biztos h megfizetheto.De ha nagyon nem talalsz,epp ma kaveztam a logopedus baratnommel,skypeon is ad orat,kulfoldon elunk,fhranszia nyelvtehruleten.Itt mindenki hraccsol es senkit nem zavahr:) irj privatot ha kered a szamat.
2017. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeretne tőled valamit, az nem a beszédhibád miatt fog lemondani rólad.

Pont nemrég kezdtem el jobban ismerkedni egy 25 éves sráccal, aki ugyanúgy nem tudja kiejteni az r betűt. Az elején furcsa volt, de igazából nem egy zavaró dolog, ha van egy olyan erőteljes személyisége, ami ezt elnyomja. Őt nem zavarja, mert már nem tud ellene mit tenni, elfogadta. Ez látszik rajta, és igazából ez így nekem még valamelyest vonzó is :) kiskoromban én is jártam logopédushoz, csak nekem az s, sz betűkkel voltak problémáim :D

Nincs ezzel a beszédhibával semmi baj, fogadd el( vagy ne, és tegyél érte) de ennek nem szabadna kihatással lennie az önbizalmadra.

2017. máj. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 acelsziv ***** válasza:
Az apád lómai olt? :)
2017. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Barátom 27 éves és szintén raccsol, én az elejétől fogva aranyosnak találtam ezt, nem zavart sosem és mondta,hogy eddig az összes barátnője szerint neki jól állt ez a beszédhiba. :) Meg szoktunk ezen viccelődni is akár kettesben vagyunk, akár barátokkal és ő is ugyanúgy nevet velünk, sőt sokszor ő kezdi a poénkodást.

Van egy kollégám ő még durvábban raccsol, mégis van barátnője, úgyhogy fel a fejjel, ez nem szégyellnivaló dolog.

2017. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!