Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt barátnőmről kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőmről kiderült hogy felnőtt szolgáltatásokat végez, érdemes lenne hozzá vendégként elmenni, ha a kapcsolatunknak pont az anyagi létbizonytalanság vetett végett?

Figyelt kérdés

Sok veszekedés volt ez miatt, de mindig kerestük a kiutat hogy tudnánk több pénzt keresni, jobban élni.

Aztán ebből szakítás lett a sok veszekedés után, de külön külön megtaláltuk a módját, én külföldön nagyon jól fizető munkát találtam, ő meg itthon belevágott a felnőtt szolgáltatások világába.

Mikor hazajöttem és nézegettem ezeket a felnőtt társkeresőket, nagyon meglepett mikor megláttam.

Azóta is gondolkodok hogy elmenjek-e hozzá

Elvileg köteles fogadni minden érdeklődőt.

Biztos nézne egyet, de úgy vagyok vele, ez szerintem elégtétel lenne a kapcsolat végére.

Ti felkeresnétek a volt barátnőtöket, ha meglátnátok ilyen ismerkedős oldalon :) ?



#fordulavilág
2017. máj. 20. 22:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
9%
Na, megjöttek a feminácik :D mások is szarul élnek, de nem lesznek ettől krvák, én biztos elmennék, aztán beoltanám, hogy azért ezt nem gondoltam volna rólad, szegény, rbanc lett, mert nem elég a pénz, tisztességes munka biztos büdös neki :D
2017. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%

"Na, megjöttek a feminácik"


Nem, ezek jogszabályok.

2017. máj. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem a volt csajodat védem, de attól még elég gerinctelen húzás bosszúvágy miatt elmenni hozzá. Persze azt sem fogod fel, hogy mindez ráadásul nagyon ciki, képen is röhögnélek a volt barátnőd helyében, hogy még fizetnél is a szolgáltatásaimért, mert ennyire nem tudsz leszakadni rólam. :) Ezt semmivel nem tudnád előttem kimagyarázni, de azért sok sikert!
2017. máj. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
6%
Nem, te nem jogszabály vagy, te femináci vagy, már hanyadik kérdésnél :D
2017. máj. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem a csaját védem. Egyszerűen nem lesz a kérdező szimpatikusabb attól, ha odamegy az exéhez és a képébe röhög egy nagyot és elmeséli neki milyen jól él most. Nélküle. Erről a kérdésről ordít, hogy a pali nem tudta benyelni, hogy otthagyták és revansot akar.


"szerintem elégtétel lenne a kapcsolat végére"


milyen elégtétel? A csajnak elég baj lesz, hogy annyi esze volt csak, hogy ezt az utat választotta. Nem irigylésre méltó, mert egész életében ezzel a tudattal kell majd élnie.


Látszik, hogy a kérdező frusztrált, és kicsinyes bosszún jár az esze, mint jó pár férfinak akit otthagytak. Annyira tipikus. A nagy ego, a sérült önérzet, azonnal alázni kell. Annyira tipikus. Egy normális intelligens férfi frászt foglalkozna vele, örülne, hogy kiderült a nője milyen gyenge jellem és nem fűzte vele össze szorosabbra a szálakat. Kicsit érni kellene még...

2017. máj. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
16%
Bocsi, de a qurvákra egyáltalán nem jellemző, hogy -extrém esetektől eltekintve- válogatnának a kuncsaftok között. Pénzről szól a munkájuk, nem szerelemről. Viszont szerintem a kérdező téved, ha azt hiszi, hogy elégtételt kapna. Csalódna. Esetleg a szíve sajogna.
2017. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
60%

Akinek bejött az élet, az örüljön csöndben. Akinek meg nem, viszont elítéli a kurwákat, az becsületet tálal hó végén az esetleges gyerekei elé az asztalra, méltósággal körítve, ezzel jól laknak, a számláknál meg elfogadják a tisztességet, mint fizetőeszközt?

Mert albiban, átlag magyar bérből (nem amit kiszámoltak a politikusok bérét is belevonva, hanem amit a többség kap) kb ez jön ki hó végére...

Nem, nem vagyok kurwa. De ezt végig gondolhatná mindenki, aki osztja az észt...

2017. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!