Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ennyire elítélendő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire elítélendő, hogy egy párkapcsolatban élő férfi/nő kezd egy harmadik nővel/férfivel, vagy fordítva, akkor miért van mégis ennyi megcsalás? Bort iszik, vizet prédikál?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Hát mert nem mindenkinek elítélendő, ezért. Emellett sok a szar kapcsolat, és inkább csalják oda-vissza egymást, minthogy szakítsanak. Meg persze van, akinek semmi nem elég jó, meg van akinek ez a fétise.
2017. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Magyar mentalitás: Az undorító ha a szomszéd ügyeskedik, adót csal, félrelép vagy hangosan tüsszent. De neked viszont jár a szerető, mi a fenéért adóznál Orbánnak és hát miért ne bulizhatnál hangosan éjszaka is, hétvége van basszki?
2017. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem magyar találmány. A világirodalom fele erről szól, évezredek óta. Egyidős az emberiséggel. Ha nem lett volna már sokezer éve is égető és elterjedt probléma, Mőzesnek nem kellett volna a tízparancsolatba belevennie a házasságtörés tilalmát.
2017. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Részben azért, mert nem mindenkinek elítélendő. Van egy barátom, ő pl simán összejön olyan csajjal (egy alkalomra), akinek párja van, mert hogy a párkapcsolatban lévő félnek kéne nemet mondani, ha viszonozza a dolgot, akkor miért ne?


A másik ok pedig szerintem az, hogy "de az én helyzetem más, ez bonyolult". Szerintem sokan képesek "megmagyarázni" (saját maguknak is), hogy ámbár nem helyes megcsalni a másikat, de miért volt rá oka...

Tehát kifogást gyártanak, amik részben felmentik őket a bűn alól.

2017. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!