Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy vékony (70 kg) testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony (70 kg) testalkatú férfi tényleg férfiatlan?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 20:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

én kompenzálok?

akkor te mit csinálsz? bármit írnak semmi se tetszik, és erősíted magadat h márpedig erős vagy, és pont jó így? akkor most mivan?!

ha elfogadod magad minek tetted fel a kérdést?

jahh nem ütnélek meg mert amilyen kis tudálékos p/*/cs vagy a nyakamba varnál testi sértést és csak én szívnák.

2017. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

barátom 185 centi, hozzá kb 72 kiló, és abszolút nem férfiatlan :) nincs rajta zsír, fincs szálkás testalkata van, vannak izmai. de egyébként nem kell hogy mindenkinek a mostani divat szerinti barna hajú, borostás, kigyúrt macsó szájl jöjjön be.


ráadásul nem is feltétlen testalkattól lesz valaki férfias, persze kell egy minimális szint, egy 10 éves kisfiú testével rendelkező férfinak már elég nehéz dolga van, de a kiállás, határozottság ami iszonyat fontos. van olyan kigyúrt állatnak kinéző csoporttársam, akit miután megismertem, kiderült, hogy olyan nyegle, az egyik legférfiatlanabb pasi, akit ismerek.

2017. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Kedves 31-es számú primitív,szellemi fogyatékos barátom!

Ha értelmeznéd a kérdésem,akkor nem írnál ilyen hülyeségeket.Sehol nem írtam,hogy semmi sem tetszik és azt se,hogy nekem jó így.Annyit írtam,hogy nem vagyok gyenge,ahogy te azt feltételezted.Amúgy igen,tényleg tudálékosság,hogy nem akarok vitatkozni olyan internetes,frusztrált kis bohócokkal,mint te.

Te maximum a billentyűzetet ütheted,a valóságban meg valószínűleg téged ütnek,de meg is érdemled.Testi sértés?Aztán mivel sértenél,a drogos,felfújt testeddel.Ami a p.cs.t illeti,neked már tuti összemehetett a fütyikéd,hogy az interneten,más kérdése alatt keménykedsz,csak aztán valaki nehogy elkapjon téged is!

2017. máj. 22. 15:24
 34/37 A kérdező kommentje:

32-es!

Értem!

Köszönöm!

2017. máj. 22. 15:34
 35/37 A kérdező kommentje:
Úgy értem utolsó! :)
2017. máj. 22. 19:10
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy +10 kg elférne rajtad.

Miért nem mész sportolni valamit?

2017. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Szoktam sportolni.Genetikailag nehezebb izmot felszedni,mert gyorsabb az anyagcserém.
2017. máj. 29. 18:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!