Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nagyon gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon gáz, ha egy felnőtt férfi szűz?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm aki mondta, hogy azèrt utasított el egy srácot mert szűz.


Èn egy 22 èves szűz srác vagyok, ez problèma vagy hátrány? :(



2017. máj. 23. 05:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azok a lányok gázak akik emiatt elutasítóak. Most, ha alapból szimpatikus lennék, egy lánynak és emiatt dobna elég nagy pancsernak nézném. Nekem azért nem jött össze eddig, mert eddig nem olyan lányoknak kellettem, akik nekem tetszenének, de nem akarom feladni keresem tovább. Szeretnék egy olyan lányt aki tetszik rendesen, külseje, személyisége. De ha neki értékesebb az, hogy voltam pocsék párkapcsolatokban és nekem nem tetsző lányokkal voltam együtt, hát akkor sajnálom, hogy ilyen korlátolt. Kérdeznék valamit mit kell pontosan tanítani? Úgyérzem attól, hogy nem volt párkapcsolatom még nem kell leültetni egy tábla elé és számba rágni mindent mintha gyerek lennék. Párkapcsolati tapasztalatom nem volt, de élettapasztalatom igen és többször vagyok emberek közelébe. Nem éltem le az életemet egy elzárt kolostorban és nem voltam még amnéziás, tehát pontosan mit is kell tanítani?
2017. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam ismerkedni 24 éves szűz sráccal. A szüzesség nem zavart volna, de amiért végülis szűz maradt, igen. És ez sajnos a személyisége volt...
2017. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha a sztereotípia béli jellegek is társulnak hozzá,mint kóros önsájnaltatás és nyavalygás,hogy egy nőnek se kell,akkor igen.
2017. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sosem az a lényeg hogy szűz vagy nem szűz valaki felnőtt korban hanem az hogy MIÉRT szűz. Az ok a lényeg nem az okozat. Az okok között pedig lehet olyan ami gáz vagy legalábbis ami sok lányt zavarhat. És ha ez nem oldódik meg akkor tök mind1 hogy szűz vagy, vagy nem, ugyanúgy problémás lesz kapcsolatot kialakítanod lányokkal.
2017. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Imádtam szüzet oltani, de rájöttem, hogy ők nem maradnak meg mellettem. Hiszen megadom nekik a kezdő lökést, nagy királynak érzik magukat, most már bármelyik nőt megkaphatják a hatalmas önbizalmukkal és tapasztalatukkal. A másik meg, hogy valszeg a nőkkel se tud bánni egy szűz, hacsak nem voltak komoly kapcsolatai. Lehet, hogy voltak, csak a csaj miatt nem feküdtek le. (Ismerek egy ilyet, másfél év járás után a csaj a bugyiját se vette le). De amúgy szerintem egy szűz lány örülni fog annak, hogy te még szűz vagy. :) Én is jobban örültem annak, hogy első lehetek annak, aki nekem is az első.


22/L

2017. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem kizáró ok.
2017. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne, én is 25 voltam, mire elvesztettem. Nem változtat az égvilágon semmin. Majd belejön.


26N

2017. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!