Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőm miatt fogok ki tapló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm miatt fogok ki tapló hapsikat?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, és bár hosszútávú kapcsolataim voltak 18 éves korom óta, végül mindről kiderült idővel, hogy nőcsábász, vagy érzéketlen bunkó..Most is egy olyan pasival vagyok együtt 11hónapja, aki nem szeret velem beszélgetni, mert a komoly átbeszélendő dolgok számára "uncsik".Hétköznap a melo miatt csak este talizunk, hétvégén focizik, rgo szinte semmit sem vagyunk együtt.Ha kimozdulunk a haverokkal bármiről élvezettel tud dumálni..velem nem.Na szóval ő sem az igazi!

Kérdésem az lenne, hogy külsőleg elég "cicababás" vagyok, ami bevonza az ilyen alakokat?Ha visszafogottabb lenne a külsőm, akkor komolyabb pasikat vonzanák be?De az már nem is én lennék.Egyébként a külsőm nem fedi a belsőmet!Házias vagyok, imádok tudok főzni..Bárkivel eltudok dumálni bármiről, laza, vagány a stílusom!Szerintetek mi lehet a baj, hogy sorra befuccsolnak a kapcsolataim, és mindig csak én próbálom egyedül menteni a menthetetlent?


2017. máj. 23. 08:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bocs, de az a baj, hogy nem ismered fel a partnereidben a főbb tulajdonságokat idejében, egész egyszerűen nem tudsz partnert keresni, futsz az események után. Legyenek konkrét elvárásaid, mielőtt összejössz komolyan valakivel...
2017. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hát együtt vagy egy 20 éves fociőrült, cicababákra bukó pasival, aki örül neki, hogy az anyai gondoskodást is megkapja tőled. Tényleg nem tudom, mit vársz.
2017. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Kaptam most itelkezo levelet, aki megnezte a kulsomet...Hogy mit varok igy??a pasim is milyen macso..meg fiatal..Nos akkor leirnam, h o az elso tenyleg jokepu parom...Van egy kislanyom..annak az apjaval 4,5 evig voltam egyutt..Egyaltalan nem volt szep ember, sot!!Es megcsalt mikor kismama voltam..Ugyhogy nem a kulsot, sem a kort nem neztem!!!Nalam az nem minden!!Fogjon meg a ferfi!!Na persze eleinte mind nagy svindler...A kedves arcat mutatja...Az elotte levo kapcsim 3 evig tartott, 3 evig elhitette velem, h o egy nagyon kedves, empatikus csavo, akivel a kommunikacio is tokwletesen mukodott!!full atlag kulsovel rendelkezett, mignem meg nem csalt a reszerol sokat kritizalt noveremmel!!!
2017. máj. 23. 09:20
 14/24 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető, hogy a külsőd is szerepet játszik ebben. Kérdés, mi a "cicababás"... ha nagyon mű, nagyon kihívó, mell-fenékkirakós stílus, arról a legtöbb embernek az fog eszébe jutni, hogy könnyűvérű, minimum, komoly kapcsolatra a rendes férfiak nem ezt a típust keresik általában, ellenben a kigyúrt, jól kinéző, de más értékekkel nem rendelkező pasik annál inkább.
2017. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Sablonszöveg, de szerintem próbálj meg idősebb férfit találni. Lehet, hogy rossz helyen keresed... Hol jöttél össze az eddigiekkel?

Az önbecsülésed a helyén van? Kapcsolatfüggő vagy? Az is probléma lehet, ha minden szakítás után egyből az elsővel összejössz, csak hogy ne legyél egyedül, aztán meg hosszú nyögvenyelős kapcsolat lesz belőle, és közben pont lekésed a rendes pasit.

Ha ez a kapcsolat nem jó, lépj ki belőle! Legyél kicsit egyedül, ismerd meg magad úgy, így sokkal nagyobb eséllyel találsz egy korban és mentalitásban is jobban hozzád illő férfit.

2017. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!

Szerintem jól gondolod, hogy a külsőd miatt fogsz ki ilyen alakokat. Két ilyen ismerősöm is van: nagyon tanult, intelligens nők- az egyik pl gazdasági és jogi diplomával rendelkezik, egy végtelenül jófej, normális nő, viszont szinte feketére van szolizva, fekete, festett haja van és előszeretettel visel állatmintás ruhákat.

Folyton panaszkodik, hogy a férfiak milyen felszínesek, őt is mindig ilyenek találják meg.

Az a gond, hogy mindenki a külsőt látja először és ez már egy nagy szelektáló arra, hogy ki fog hozzád odamenni: mivel a cicababás nőknek általában ilyen idióta férfiak kellenek, téged is ilyenek fognak megtalálni, a normális férfiak, akikkel meg jól kijönnél, a külsőd miatt jó eséllyel el fognak kerülni.

2017. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

A viselkedésed miatt fogsz ki ilyeneket, s mert többségben vannak a svindlerek.

Viselkedés alatt értem pl. azt is hogy 29 éves létedre együtt vagy egy 20 éves gyerekkel. Ha neked ez normális akkor ott valami baj van a gondolkozással.

2017. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!Nem ertem mi problema van a viselkedesemmel..Az viselkedesi forma, hogy 20 eves parom van?Eddig idosebbek voltak, ugymond nem valtak be!Osszejott egy fiatalabb, nem terveztem..de igy sikerult, megszerettem..Hozzateszem szerintem nem korfuggo a komolysag, mint ahogy mar irtam is...Lehet egy 30-40-es hapsi is komolytalan, de lehet egy 20 eves full komoly..Nekem pl be is jott a "gyermeteg" lelke..De tudom, h amig az anyjaekkal elt, o meg az iker tesoja lattak el a kissebb tesokat..anyagilag is, meg mashogy is..A parom pl sokszor fozott a kicsikre!(alkoholista szulok..)Szoval ebbol kovetkeztettem, hogy o azert valamennyire komoly ember...
2017. máj. 23. 10:24
 19/24 A kérdező kommentje:
Dehat az ember lakva ismeri meg a masikat!Nem kivanom, h hasonlo cipobe lepjen barki is!
2017. máj. 23. 10:25
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"Elso valaszolo:en egy olyan pasit szeretnek, aki imad, es a tenyeren hordoz!Cserebe en fozok ra mosok, takaritok, es korbe rajongom..Bar a bunkokkal is ezt teszem....Nem tudom miert nem becsul meg senki.."


Mert te sem becsülöd meg magad? Nem becsülöd meg magad, mert akkor nem lennél együtt egy bunkóval 11 hónapja.

Egy nőnek nem az a dolga, hogy főzzön, mosson, takarítson RÁ! A férfinak is ki kell venni ezekből a részét..... Utálom, ha valaki nemek szerint ilyen szerepeket oszt be, hogy Na, itt a nő, mostantól ő főz, mos, takarit, MERT EZ A FELADATA! Nem! Két ember él együtt, a férfi is ugyanúgy megteheti ezeket, és nem kell elvárni, hogy minden nap az asszony főzzön, meg mosson, mert ez tök természetes. De úgy látom, te önként vállaltad ezt a szerepet, mintha kötelező lenne......


Mellesleg a cicababás külső a felszínes pasikat fogja bevonzani. Az ilyen külső azt sugallja, hogy "ez minden, ami én vagyok, könnyen megkapsz, jól nézek ki (?) és pont erre vagyok való." Nagy eséllyel az ilyen külső a férfiaknak a csak a szexuális ösztöneit indítja be, ott meg már elhasalt az egész.

2017. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!