Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőm miatt fogok ki tapló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm miatt fogok ki tapló hapsikat?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, és bár hosszútávú kapcsolataim voltak 18 éves korom óta, végül mindről kiderült idővel, hogy nőcsábász, vagy érzéketlen bunkó..Most is egy olyan pasival vagyok együtt 11hónapja, aki nem szeret velem beszélgetni, mert a komoly átbeszélendő dolgok számára "uncsik".Hétköznap a melo miatt csak este talizunk, hétvégén focizik, rgo szinte semmit sem vagyunk együtt.Ha kimozdulunk a haverokkal bármiről élvezettel tud dumálni..velem nem.Na szóval ő sem az igazi!

Kérdésem az lenne, hogy külsőleg elég "cicababás" vagyok, ami bevonza az ilyen alakokat?Ha visszafogottabb lenne a külsőm, akkor komolyabb pasikat vonzanák be?De az már nem is én lennék.Egyébként a külsőm nem fedi a belsőmet!Házias vagyok, imádok tudok főzni..Bárkivel eltudok dumálni bármiről, laza, vagány a stílusom!Szerintetek mi lehet a baj, hogy sorra befuccsolnak a kapcsolataim, és mindig csak én próbálom egyedül menteni a menthetetlent?


2017. máj. 23. 08:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy nem ismered fel a viselkedési mintákat. Sem magadban, sem másokban. Nyilván bevonzod a hülyéket valamivel és kiszűrni sem tudod őket. Szerintem egy időre fel kellene hagyni a kapcsolat kereséssel és magadra, illetve a lányodra koncentrálni. Talán kicsit jobban megismernéd magad is és neked arra van szükséged.
2017. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
88%
Lassan 30 eves lenyegeben egyedullalo edesanya es no vagy, aki olyan szavakat hasznal, hogy "kapcsi", mikozben egy 20 eves felkamasszal tengeti a napjait magat "cicababaskent" irva le, azon csodalkozva, hogy miert nem talal komoly, erett ferfit maga melle, aki igazi tarsa lehetne... komolyan? Olvasd vissza ezt a ket sort, es ra fogsz jonni. Normalis ferfi igy soha az eletben nem fog komolyan venni.
2017. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? :D
2017. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a külsőd, mi az hogy cicababás. Mert ha műhaj, műszempilla, műköröm, tetovált szemöldök, esetleg műcici meg hat réteg smink, akkor igen, ez probléma, ilyen nő normális pasinak nem kell... De ha csak annyi hogy csinosan öltözöl (csinosan, nem kihívóan!), akkor nem.


Egyébként bocsáss meg, de az írásod alapján ki nem nézném belőled hogy egy 29 éves édesanya vagy... Max 19.


A másik gond az lehet hogy kapcsolat után összeállsz az első lehetőséggel, és foggal-körömmel ragaszkodsz hozzá, akkor is ha láthatóan nem jó. Ezzel hogy házias vagy, biztosan könnyen megfogod, mert egyből egy olyan kényelmes fészket teremtesz neki, amiben jól elvan, akkor is ha nem szeret. Hisz van neki minden, finom kaja, jó szex, és valaki aki imádja, akivel bármit megtehet... Magyarul kihasznál.


Szerintem is foglalkozz kicsit magaddal meg a lányoddal, ne erőltesd a pasizást.

2017. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!