Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nőként hogy lehet szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőként hogy lehet szép vagy gazdag pasit találni, aki nem csak megdugja a nőket utána lelép, hanem tartós kapcsolatra vagy házasságra?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 10:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Off

#7 nagyon tetszett ez a videó.

Köszi.Ilyet még nem láttam.


Kérdező, Menj el Dubaiba.Biztos szerencsével jársz.Vagy kevésbé.Ki tudja?

2017. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Ez egyre érdekesebb, akkor aki már második randin a szépfiúkkal kúrogat az nektek nem qurva, de aki tartós kapcsolatot és jó életkörülményeket szeretne az igen?
2017. máj. 23. 11:59
 13/41 anonim ***** válasza:
93%

"Miért válasszam a sokkal rosszabb életkörülményeket, amikor választhatom a jobbat?"

Nem ugy néz ki mint ha választanod kéne,akkor nem itt kérdezösködnél.

Lehet szép vagy,de nem valami értelmes.

A gazdag meg/vagy jo képű pasik nem rád várnak.

2017. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
39%

Na ide Figyelj te szörnyen ostoba liba!

Először is, nem szépfiú, hanem FÉRFI.Ez nagy kettő, de úgyse tudod meg Ennyi ésszel soha.

Nem kúrogatok, hanem lefeküdtem vele, nem hiszem hogy száz kört kellett volna futnom elváltként, érett 30 éves nőként akinek van igénye a szexre.

Veled ellentétben nem a pénzt néztem.

Úgyhogy fogd be azt a csitri szádat, ne qrvázz le egy 30 feletti édesanyát, aki a mai napig együtt él azzal a férfivel akivel uram bocsá második alkalommal lefeküdt.

2017. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
32%
14es ,azt te azt hiszed,hogy van kölyköd,meg 30 feletti vagy,azt már csitrizhetsz mást? És bocsi,de tényleg elég nagy k...a vagy. Második randin lefekszel? Uram atyám de szégyen. Szerintem vagy te, vagy a Csávód félredug..
2017. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Jó nagy kur.va vagy édes, de nem baj, ilyen emberek is kellenek. Had kérdezzek vissza: a szép és gazdag pasinak mit tudsz te nyújtani? Mert hogy szép vagy, az kevés. Valami mást?
2017. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Hát épp ezt kérdezem utolsó én is, hogy mit nyújtson egy átlag szép nő hogy ne csak megdugják és otthagyják, hanem ha tartós kapcsolatot szeretne.
2017. máj. 23. 12:58
 18/41 anonim ***** válasza:
Mondjuk legyél okos. Legyen célod, érj el vmit az életben, hogy felnézhessenek rád, megbecsülhessenek.
2017. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Hát de például akit egyetemre felvettek és egyetemen tanul azt is megdugják aztán lelépnek.
2017. máj. 23. 13:08
 20/41 anonim ***** válasza:
75%
Ha te komolyan gondolod a kérdést, mrg a kommentjeidet, akkor szerintem az életről, az emberi kapcsolatokról nagyon keveset tudsz...mindegy, majd megtanulod, nem kerülheted el, méd akkor sem, ha fájni fog...de majd elmúlik..
2017. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!