Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nőként hogy lehet szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőként hogy lehet szép vagy gazdag pasit találni, aki nem csak megdugja a nőket utána lelép, hanem tartós kapcsolatra vagy házasságra?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 10:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
A kérdező legalább nem második randin akarja szét tenni a lábát... Na mindegy :D
2017. máj. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
29es mit fényezed magad? Barátnőm az apját 12 éves korában vesztette el, az anyját meg 15. Most 29 , azóta egyedül boldogul a nagyvilágban. És amúgy is,neked semmi jogod mást sz..osnak hívni. A kérdező amúgy is jogosan qurvázott le az elején.
2017. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Attól hogy sajnos így alakult a sorsod, nem kéne így viselkedni mással.
2017. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

"És hónapokig melyik gazdag pasi vagy szépfiú udvarol egy nőnek, amikor más nők őt keresik és második randin már szexelnek is?"


Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem igazán fogod fel amit mondani akarunk. Vannak ilyen izmos, gazdag, jó pasik, akik nagyon is tudják, hogy bármikor találnak puncit a farkukra. És ahogy tőled kiveszem, te is voltál már ilyen punci néhányszor. Most neked az a kérdésed, hogy mit csinálj, hogy több legyél mint egyszerű punci.


Ennek csak egy megoldása van, hogy nem teszed szét a lábad mindenkinek aki néhány szép szót mond és aki azzal fenyeget, hogy ha 3. randira nem teszed szét, akkor ennyi volt. AZ A PASI CSAK PUNCIT KERES!!! Semmi többet.


Ha emiatt mérgelődsz, hogy az a pasi keres másikat, akkor is azt tanácsolom, hogy ne mérgelődj, mert belőle nem lett volna SEMMI csak csalódás!

2017. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Hát de nem mindegyik csak azt keres, pont hogy vannak akik első randin vagy meg másodikon lefekszenek és aztán tartós kapcsolat lesz belőle. Akkor az a nő van mindig előnyben, aki előbb lefekszik?
2017. máj. 30. 00:24
 36/41 anonim ***** válasza:

Mi értelme veled veszekedni? Panaszkodsz, hogy akinek szétrakod a lábadat az nem vesz komolyan, és most jössz olyannal, hogy "vannak akik szétrakják és mégis komoly kapcsolat"

Nem tudunk mit mondani, ha nem akarsz meghallgatni minket és a te igazadat akarod erőltetni.

Csináld úgy ahogy eddig és valamikor a tizedik, huszadik farok talán többet akar és akkor elmondhatod majd, hogy "HA, megmondtam!"

2017. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Ez a mikor kell lefeküdni hogy komolyan vegyenek dolog egy f@5zság egyszerűen. Csak egy magyarázat más gátlásokra, hogy miért NE.


Én abba a lányba lettem legutóbb szerelmes, akivel szexkapcsolat volt megbeszélve, és az első találkozásunk után 20 perccel már az ágyban voltunk... Olyan hatása volt rám mint még senkinek, napokig el se hittem hogy ilyen történt, azt hittem álmodom. Más lányba meg sokadik szex után SE lettem szerelmes, csak szerettem mint extrás lánybarát. Szóval nem attól függ hogy mikor, hanem hogy KI KIVEL!

2017. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
De az ilyen lánnyal hogy lehet tartós kapcsolatot, ha a kapcsolatotok bármelyik évében bármikor a Tinderről munkahelyről vagy bárhonnan első-második alkalommal már félrekúr ha megtetszik neki valaki 20 perc ismeretség után?
2017. máj. 31. 23:06
 39/41 anonim ***** válasza:

Felmész a puncs.hu-ra, ott van a sok sugar daddy. Kiválasztasz egyet, aki szimpatikus, és ő majd csengeti neked a lóvét, te meg szétrakod a lábaid. Megvan az ilyen jellegű nőkre a tudományos szakkifejezés, csak az árban különböztök.

Arról meg ne is álmodj, hogy csak úgy puszira bármit kapni fogsz a sugar daddytől. Ha kell a pénze, szépségem, akkor azért meg kell keményen dolgoznod. Ha a pisikakisexet szereti, akkor azt. Máskülönben repülsz, mint a győzelmi zászló.

Ha lenne pár száz millióm, egy forintot nem adnék a nőknek, inkább felvásárolnám a komplett Electronic Arts-ot, és elkezdenék végre JÓ játékokat kiadatni.

Ennyit arról, hogy a nőket nem a pénz vonzza. Ilyenkor érdekesmód lapít az összes párkapcsolati troll, mint a szar a gazban.

2018. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Egy szép nő talál normális tehetős pasit is magának akivel ingyen is szívesen lefekszik, és lehet pénze munkából vagy a szüleitől is, nem kell öreg perverz idegenekkel pénzért szexelnie, az úgysem tartós kapcsolat.
2018. jan. 24. 22:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!