Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nőként hogy lehet szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőként hogy lehet szép vagy gazdag pasit találni, aki nem csak megdugja a nőket utána lelép, hanem tartós kapcsolatra vagy házasságra?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 10:59
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Ahogy értelmezem, kell neked valaki, aki adja a "zsebpénzt" hosszabb távon, de ne várjon el tőled állandó szexet?


Esetleg édesapád?

2017. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

1: ne add magad könnyen

2: legyél érdekes annyira, hogy valaki kapcsolatot akar tőled

3: vedd észre, hogy ki megy dugásra és ki megy kapcsolatra

2017. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
A "szép", és gazdag pasik nagyon vonzóak a nők számára, így ezt ki is használják, tehát megdugják, majd lelépnek. Talán egy másik bolygón lehet találni olyat amilyet akarsz.
2017. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Ha egy nő nem adja magát akkor lelépnek a gazdag pasik a bombázó qrvákkal, a szépfiúk pedig a discoban, interneten, munkahelyen, meg mindenhol nyakukba mászó csajokkal és nem keresnek, nem? Gondolom ha férfiként lenne néhány százmilliód te sem olyan barátnőre vágynál, akivel nincs szex.


2. Mi ez az érték, te sem fejted ki semennyire sem. Attól h egy nő egyetemet végzett vagy oda jár attól még dugás után a csávók van h lelépnek.


3. Nincs a homlokukra írva, sokan ígérgetik a nőknek h elveszik majd feleségül őket, ez egy tipikus csajozós kamuszöveg.

2017. máj. 23. 14:51
 25/41 anonim ***** válasza:

Valami olyan tulajdonsággal kell rendelkezned, amivel fel tudod kelteni az érdeklődését....és itt nem a genetikáról beszélek. Az belépő az előszobába, de hogy bejussál kell valami extra, amivel magadhoz láncolod egy életre.

A jóképű vagyonos pasiknak szép nőből egy tucat jut, de olyan, akiért hajlandóak kimozdulni a komfort zónájukból és férfiként viselkedni jó ha egy-kettő.

2017. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
A "valami" az nem tulajdonság.
2017. máj. 23. 15:10
 27/41 anonim ***** válasza:

22 vagyok

24-es válaszodat olvasva:


1: Ha lelép egy bombázó qrvával, akkor te is csak dugásra kellettél. Inkább örülj. Azok a szépfiúk akik discoban éjfél után keresnek párt, náluk sem veszítettél sokat. (értsd úgy, hogy emiatt tetted fel a kérdést és most nem érted a választ!)


2: érték és érdekes között van különbség. Nem diplomára gondoltam, de ha a pasi nem lát benned semmi érdekeset (BENNED, nem kívül), akkor max a tested kell neki és nem a személyiséged. Egy érdekes, izgalmas, egyedi lány bárkit meg tud fogni, mindegy hogy néz ki, de ha átlagos szürke vagy és csak a külsőd számít, akkor sok pasi fejét nem tudod elcsábítani. Én sem a feneke miatt vettem el a feleségemet, hanem a személyisége miatt, a feneke csak ráadás.


3: van a tipikus csajozós kamuszöveg és van a normális udvarlás. Ha ezeket nem tudod megkülönböztetni, akkor még nem udvaroltak neked vagy túl hamar bedőlsz a tipikus kamu szövegnek. És azért hívják kamu szövegnek, mert a buta fruskákat nagyon könnyű elcsábítani vele.


Ha egy pasinak TÉNYLEG kellesz, ha tetszel neki, ha hajtani akar rád, akkor ő hónapokig is képes udvarolni neked és hamarabb fog bemutatni a szüleinek, mint megdugni.

Ha egy hét után feladja, akkor csak annyira is kellettél neki. Tudom így lehet nagyon sokan visszautasítanak, de nézd a jó oldalát, legalább elkerülöd azokat a srácokat akik CSAK megdugni akarnak.

2017. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
És hónapokig melyik gazdag pasi vagy szépfiú udvarol egy nőnek, amikor más nők őt keresik és második randin már szexelnek is?
2017. máj. 23. 15:56
 29/41 anonim ***** válasza:

Aki írta, hogy kölyköm van...nos,nekem gyerekem van.

Egyikőnk sem dug félre, nyújtunk mi egymásnak annyi extrém dolgot, hogy nincs szükség másik félre.

Csitrizek?Ne is akarjon kioktatni egy tizenéves kis sz.ros.

Második randin lefeküdni?Igen, felnőtt korban amikor már önálló élete van egy embernek, tud döntést hozni.

Mindkettőnknek központi szerepet játszik a szex, nagyon fontos része egy kapcsolatnak.

Mivel lehet az érdeklődést fenntartani?

Ha erre magadtól nem jössz rá, akkor inkább kíméld meg magad a "pasiktól".

Eleve ha te nem férfit keresel, hanem "szépfiút", inkább az ovit javaslom.

18 évesen lettem önálló, mert elvesztettem a szüleim.Ezt csak azért írtam le, mert valószínű jó pár éve tudom, milyen amikor magadra vagy utalva.Tehát ne egy férfi pénzére hajtsál, mert ki fog dobni baromi gyorsan.

2017. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

29es!

Ne is foglalkozz velük.

Kicsi lány,ha ezt magadtol nem tudod,akkor felejtsd el. Ezek a férfiak nem rád várnak.

N25

2017. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!