Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj lehet majd, egy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj lehet majd, egy esetleges majdani párkapcsolatban, hogy hozzászoktam a magányhoz?

Figyelt kérdés
Nem voltam eddig túl sikeres a nők terén. Igazából nem is próbálkoztam olyan sokat.

2017. máj. 23. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igen. Nekem nem volt még senkim, de szerintem már nem is tudnék mással élni.
2017. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha képes vagy feloldódni, és nem magadba zárkózni. Hisz a kapcsolat két személyről szól, és ha te nem teszel meg a kapcsolatért semmit, akkor újra egyedül fogsz maradni.
2017. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Akkor felejtsd el az egészet, ha fiatal korban nem szerzel tapasztalatot a nők szerint lúzer vagy. Az nem számít hogy ők 30 éves korukra elhasználódnak és megy a sírás, h nimcs normális férfi...
2017. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozzászoktál, mert most épp nincs senki. Ha megismered azt a valakit, aki mellett jól érzed magad, ez az érzés változni fog, hiányzik majd, ha nincs melletted, nem akarsz majd magányos lenni.

Jógát dolog van, amit meglesz, amin változtat az ember a másikért.

;-)


N

2017. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha türelmes lesz a leányzó (amire sajnos manapság elég pici az esély) akkor lehet esélyed nála. Te is meg fogsz változni ha meglátsz valamit benne, de ahhoz idő kell mindenképp.
2017. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!