Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
20/F Kedves aranyos helyes vicces megértő srác vagyok és még szűz. Valahogy nem sikerül pártalálnom. Nincsenek extra igényeim , olyan lányt keresek aki szeretne támogatna mellettem álna és nem csalna meg az első adandó alkalommal. Jól kiszoktam jönni csajokkal/nőkkel de gyakran érzem úgy hogy lelki szemetesnek jó vagyok. Valamit én csinálok rosszul, mit gondoltok?

2017. máj. 24. 21:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kérdező túloz, nem tudom, de az kissé túlzás, hogy egyesek így nekiesnek és jobban akarják tudni, milyen a személyisége. Ha hazudik, magával cs.sz ki, mert így nem reálisan látjuk és nem tudunk NEKI tanácsot adni, de semmi bizonyíték hogy kamu lenne és ismeretlenül nem kéne dobálózni a bölcsességekkel.

Elnézést, ha bántó voltam, nem szándékos volt.

2017. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
#1: A gyakoris női felhozatalról inkább ne beszéljünk, ez az oldal tele van frusztrált és/vagy frigid csajokkal, akik huszonévesen is nulla szociális élettel rendelkeznek, a normális közeledést is hárítják, de panaszkodnak, hogy a férfiak csak a cicababákat veszik észre. Ja és persze a komfortzónájukból sem tudod kimozdítani őket pl. egy találkozás erejéig sem, de ha ezt szóvá teszed, akkor rögtön jön a válasz, hogy "de hát miért kellene bárkivel is találkozni, ha pl. nem jön be az illető". Érdekes módon én is sok ilyen csajjal leveleztem itt, és érdekes módon csak alig néhánnyal jutottam el odáig, hogy egyáltalán személyesen beszélgethessünk, pedig ez még senkit nem kötelezne semmire. Nos, igen, jóval könnyebb nyávogni, mint tenni valamit. Csak kevés normális csajjal tudtam itt beszélni, az egyik lerázott, mert már "túl sokat" tudtam róla, a másikkal leveleztünk, megjelöltem fb-on, aztán még aznap letiltott, úgy, hogy nem is írtam neki semmit, csak néztem, hogy mi van. A harmadik egy kép alapján már le is akart volna feküdni velem, és azt tervezte, hogy több napot töltsünk együtt. A negyedik huszonévesen ott tartott, hogy betegesen rettegett bármiféle testi kontaktustól. És ez még csak a jéghegy csúcsa. Ezek után azért kritikával kezelem a gyakoris nők olyan megjegyzéseit, hogy pl. nekik elég egy rendes, odafigyelő, szerető srác, nehéz itt olyan nővel beszélni, aki még normálisnak is tekinthető.
2017. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sok korodbeli lány olyan nagyszájú,"alfahím"-jellegű emberkéket keres. De ne aggódj, fogsz olyat találni, aki értékel téged úgy, ahogy vagy, nem kell érte változnod, szeret, és elfogad.
2017. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én itt nem kamuból írtam ki a dolgokat, én tényleg ilyen vagyok. Sajnos vannak előitéleteim, mivel már sokat tapasztaltam. Az is igaz hogy nehezen kezdeményezek. Szürke kisegérnek se nevezném magam mivel gördeszkázok és szépen kidolgozott testem van. Persze lehet ezt is kamunak venni de ha kell tudok fényképet mutatni.
2017. máj. 24. 22:05
 15/21 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy először írod : Kedves aranyos helyes vicces megértő srác vagyok erre mondtam hogy egy ilyen szürke kisegér...14 es kommentedre eszedbe jutott, hogy gördeszkázol és ki vagy gyúrva...olyan mintha ez csak mellékes lenne.....deszkázásra rá lehetne feküdni trükkel szórakoztatni lányokat....ergo ebből lehet már építkezni kitűnni a tömegből és mindezt félmeztelenül már a deszkások közül is kitűnsz... használd az értékeid.
2017. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se magamutogató se dicsekvő. Miért mit kellett volna először írnom? Jó hogy nem teregetek azért ki mindent. Sokat nyomna ha tudnák hogy rajzolok is és hozzá teszem elég jól.
2017. máj. 24. 22:30
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi a baj veled: nem tudod az értékeid kihasznàlni.
2017. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Fish1 ***** válasza:
100%
Az odáig rendben van, hogy felsoroltál egy csomó jó tulajdonságot. De amikor valaki a negatívakat kérdezte, csak a nem iszom, nem cigizem dolgot írtad, gondolom poénból. Minden embernek van egy csomó negatív tulajdonsága is, és igazából a kérdés megválaszolásához ez lenne a lényegesebb, mivel általában jó tulajdonságok miatt senki sem fog elhajtani. De a negatív tulajdonságok miatt annál inkább. Nyilván mindenkinek megfelelni nem lehet, de ettől még lehet valakinek olyan tulajdonsága, ami sok embert elrettent mégis. Szóval szerintem ilyesmik feltérképezésével kellene kezdened.
2017. máj. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves aranyos helyes vicces megértő srác vagyok és még szűz.... de gyakran érzem úgy hogy lelki szemetesnek jó vagyok."


Elnézést a hangnemért, de ezt most muszáj.


A leírt profil kérlek nem más, mint egy nyalógép. Egy pincsikutya. Ez a baj.

A mindigvidám, aranyos, segítőkész jófiú.

Nna kérlek, ez egy túró! Ez nem tök, hanem nyelv!


Ez a kombó arra jó, hogy a csajok az összes sz_rjukat vele takaríttassák el, jól kinyalassák a feneküket, aztán ha jön egy emberre halványan is hasonlító hapsi, akkor annak jól aláugorhassanak.

Vagyis a palimadarat (téged) jól kihasználják, aztán eldobják a fenébe.


Nna ezen kell változtatnod, ha kezdeni akarsz valamit.

1. Ne legyél mindig, mindenkinek jó!

2. Tudj nemet mondani!

3. Csak azt csináld meg bárkinek, ami neked IS jó.

4. Mindent viszont csak annak az egynek tegyél meg, aki tetszik!

5. (És annak sem teljesen mindig.)

6. a lelki szemetesládát felejtse el mindenki! A férfi EQ-ja nem játék. Arra való, hogy átérezze a MEGOLDANDÓ PROBLÉMÁT! Vagy azzal fordulnak hozzád, amiben segíteni is tudsz, vagy keressenek mást! (a közös pityergésre ne férfit használjanak, hanem a barátnőiket!)

satöbbisatöbbi... így dióhéjban.


És mégegyszer elnézést kérek a durva, kioktatós-pattogós hangnemért. T'od, ezt a cuccot anno én is ugyanígy megszívtam és most biztos kompenzálok, nna.

;)

2017. máj. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a nők nem olyanra vágynak, aki azt írja magáról, hogy "aranyos srác vagyok". Bocsi, az ilyen csak barátnak jó, nem pedig férfinak!

Ha jól gondolom akkor, önbizalomhiányos vagy?

2017. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!