Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki a saját kategóriájába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a saját kategóriájában keresgéljen?

Figyelt kérdés

Szokták mondani mindenki saját szintjén keresgéljen.

Vagy nyugodtan bárkinél próbálkozhat ugyanis egy nagyon kövér férfi is találhat párduc testű szépséget ha kedves normális humoros...


2017. máj. 25. 12:26
1 2 3
 11/21 Lazy Lover ***** válasza:
55%
haver ha te találsz akkor nincs gond én 5 év alatt nem találtam még rondát se
2017. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy a peldanal maradjunk

Ne haragudj, de szerinted megfer ket olyan ember egymas mellett , akiknek teljesen mas valoszinuleg az eletviteluk?

A sok szobeszeddel ellentetben a vonzo testu csajok igenis megdolgoznak az eredmenyert. Nagyon keves azoknak a holgyeknek a szama, akik nem csinalnak semmit megis alomalakjuk van. Szoval akik sportolnak, probalnak odafigyelni az egeszsegukre vagyis aktivan elnek, szerinted vonzonak fognak talalni egy lusta, kovert ferfit, aki valoszinuleg semmit nem tesz magaert? Persze van az a kategoria, aki penzert barmit de az mas.

Persze, ugyan ezt gondolom forditva is(mielott nekem tamadna). Volt okj-n egy osztalytarsnom, aki kozeledett a 100-hoz, de neki izmos szep fiu kell. Neha vissza kellett fognom magam, hogy vegye mar ki a bilibol a kezet.

Szoval igen, maradjon mindenki a kategoriajanal vagy esetleg valtoztasson magan.

2017. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

#8: szóval meg kell találni a nem felszínes noket, akik szépek és a ronda pasikra buknak?


Akkor megkérdezném, te miért vagy annyira végtelenül felszines, hogy csak a párduc testű szépségek érdekelnek?

Ész megáll.

2017. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

A párkapcsolat is egy konszenus, egyeztetnek a felek.


Ha mindenki egyformán tesz a mérleg bal-jobb serpenyőjébe elegendő kavicsot akkor szépen beáll az egyensúly, ha nem , akkor meg borul az egész.


Az ilyen kavics bármilyen külső/belső emberi tulajdonság és szociális körülmény lehet ami csereértéket képvisel, nemtől függetlenül.

2017. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Dolgozzatok inkább hulyeségeken való agyalás helyett.
2017. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#13 végülis leírta, amit én is akartam.

Elvárás az van, a másiknak meg legyen elég, hogy "kedves, aranyos meg jó humorú"...=> Ez a sablondumája a dagadt ronda csóró paliknak. De ez semmi...

2017. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12-es ezzel az a baj, hogy valaki mondjuk tényleg mindent megtett, magából kihozta a maxot, de nem helyes, szóval "más kategória"? Itt ezeknél a kérdéseknél sose arra gondolok, hogy van egy bomba testű csaj, aki 140 kg-os férfival fog járni. Itt én mindig arra gondolok, hogy a mindenki törekszik a jóra, de a genetikai adottságok mások. Itt is megáll szerinted a saját kategória? Egy nem helyes, céltudatos, izmos, sikeres férfinek szerinted nem lehet csinos barátnője? (nem pénzéhes pitsa) Vagy hogy van ez?
2017. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
14#- essel értek egyet. Az egyensúly fontos, külső- belső tulajdonságokban, egzisztenciálisan, érdeklődési körben, intelligenciában, humorban, szóval millió dologban, különben előbb- utóbb baj lesz..
2017. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

# 10


Szerinted felszínesség, ha valaki nem tud szexuálisan vonzódni egy nagyon kövér férfihoz, akár milyen jó fej?


Felszínesség, ha valaki nem tud olyan férfit elképzelni társként, - esetleg leendő gyermekei apjaként - akinek se a saját külseje, se a saját egészsége nem fontos annyira, hogy ne legyen kórosan elhízott, és nincs akaratereje tenni ellene?


Ha ez felszínesség, akkor az mégis mi, amikor valaki kövér férfiként nem a kövér nőkhöz vonzódik, nem is átlagos külsejű nőre vágyik, hanem "párduc testű szépségre"?

2017. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Diavolino44 ***** válasza:

Ne figyelj oda amit irtak, szerintem siman!

Csak kitartonak kell, lenni, s valamit erteket fel kell tudni mutatnod, erdekes szemelyiseget, jo duma, hatarzottsagot. Kedves es normalis persze jo dolog, de at kell hidalni azt, hogy itt mindenki parductestu baratnot, feleseget akar.

2017. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!