Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki a saját kategóriájába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a saját kategóriájában keresgéljen?

Figyelt kérdés

Szokták mondani mindenki saját szintjén keresgéljen.

Vagy nyugodtan bárkinél próbálkozhat ugyanis egy nagyon kövér férfi is találhat párduc testű szépséget ha kedves normális humoros...


2017. máj. 25. 12:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
44%

Ez hülyeség.


Próbálkozni bárkinél lehet aki tetszik, aztán vagy összejön, vagy nem. Teljesen felesleges ilyen "lovat nem kapsz jó lesz a szamár is" típusú kapcsolatokat kialakítani.

Az emberek ízlésvilága nem áll összeköttetésben a saját kinézetükkel. Csak a teljesen igénytelen és kétségbeesett kapcsolatfüggők csinálnak ilyet, hogy öszejönnek akárkivel, csak hogy legyen párjuk, aztán meg fanyalognak ha az adott partner meg akarja csókolni, le akar vele feküdni stb.


Annak semmi értelme, hogy összejön az ember olyannal aki egyáltalán nem vonzó számára, taszítja vagy a külseje vagy a személyisége, viselkedése, vagy valamilyen szokása.

Nyilván tisztában kell lenni azzal, hogy egy duci pasi kisebb eséllyel fog kapni modell alkatú csajt, de még akár össze is jöhet pénz nélkül is. Ugyanez fordítva is igaz. Egy túlsúlyos lány is vágyhat kigyúrt sportos férfira ha ez az igénye, csak tudatosítsa magában, hogy az esélyei nem a legjobbak.


Én a magam részéről inkább lennék egyedül mint olyannal aki nem jön be, vagy olyannal aki csak beéri velem, mert jobbat nem kapott, viszont görcsösen kapar egy kapcsolatért, még ha abban nem is boldog. Ez nagyon megalázó lenne. Voltam is egyedül amikor úgy éreztem jónak. Amikor meg nem, akkor tettem ellene és kész. Csúnyaként és túlsúlyosként lett egy igényeimnek tökéletesen megfelelő helyes párom aki bizony külsőleg felettem van, és fiatalabb is. Bár ő ezt nem érzi így, mert valamiért szépnek tart. Pont erről van szó itt:Próba szerencse.

2017. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!