Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elképzelni hogy sok olyan nő van akinek nem a pénz és a külső számít?

Figyelt kérdés

Eléggé csúnya kövér és csóró vagyok de nagyon jó humorom van.

Randiztam egy nagyon csinos lánnyal, igazi természetes szépség.

Randin egész végig csak röhögtünk, aztán egyszercsak odabujt hozzám..4 éve vagyunk együtt, augusztusba esküvő és minden nap röhögéssel és hülyéskedéssel tellik...


2017. máj. 25. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha igaz amit írsz akkor ez az a ritka kivétel ami erősíti a szabályt...:D
2017. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

"kövér és csóró vagyok"

Te vagy a csúnya-kövér-csóró felhasználónk.

Na, pár napja még meg akartad ölni magad, mert sosem lesz párkapcsolatod. Most meg már 4 éve boldog párkapcsolatban élsz egy nagyon csinos lánnyal?

Egyik haverom egy pályakezdő, rezindens pszichiáter, de szerintem neki még nincs elég szakmai tapasztalata, hogy egy ilyen beteget kezelni tudjon...

2017. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2....mi van...sose tettem fel ilyen kérdést...talán inkább neked kéne pszichiáter hogy ilyen dolgokra gondolsz....
2017. máj. 25. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Mert akkor a férfiaknak szembe kéne nézni azzal a ténnyel, hogy nem a szemét, pénzéhes lányok a hibásak mindenért, hanem a borzasztó személyiségük miatt nem találnak párt.

Nagyon sokszor tapasztaltam ezen az oldalon is, hogy egyes férfiak csak addig kedvesek, amíg úgy gondolják, hasznuk van belőle, utána pedig kibukik a valódi, bunkó énjük, elküldenek anyámba és ler...bancoznak csak azért, mert nem akarok tőlük kapcsolatot. És az ilyen férfiak magukat jólelkű, szegény, megnemértett fiúcskáknak titulálják magukat a kérdések alatt, akiz bántanak a csúnya, gonosz nők.

2017. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Csatlakozom a négyeshez. Több "normális kedves vagyok" pasi írt már itt rám és mikor nem akartam ismerkedni undorító módon írogattak itt, le sem írom miket. A poén hogy tényleg elhitetik magukkal, hogy ők rendben vannak belülről. Ezeket a kitöréseket, meg biztos a gonosz nőkre fogják.


Egyébként én is ismerek nem túl előnyös külsejű férfiakat akik nagyon boldog párkapcsolatban élnek , de ők tényleg rendben vannak belsőleg, nem csak hazudják.

2017. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem kötözködni akarok, de mit értesz " sok" alatt...szerintem is van, de kb. a nők 5%- a olyan, mint a te párod.
2017. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!