Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem valaha is barátnőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem valaha is barátnőre, ha nőies jellemvonásaim vannak?

Figyelt kérdés
Mind külső, mind pedig belső tekintetében. Akit érdekel annak privátban bővebben kifejtem a helyzetemet, de biztos tudjátok mit értek női jellemvonás alatt. Talán még a kövér nők helyzete is könnyebb, mert sok pasi hajlandó komolyabb kompromisszumra, de a pasik 98%-a nálam férfiasabb, szóval olyan nagy a nők merítési lehetősége, hogy esélyt se látok, hogy valaha is egy lány tudjon hozzám vonzódni. A pénzzel ne gyertek, mert annyi sosem lesz, hogy tudjam kompenzálni ezt a hendikepet, főleg, hogy a karrierem sem úgy alakul ahogy elképzeltem (és akkor finoman fogalmaztam). Külföldön az ilyen kaliberű emberekre jellemző, hogy nemet váltanak, de én még a "konzervatívabb" rétegbe tartozok és továbbra is a p***ihoz vonzódok.

2017. jan. 22. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Anélkül, hogy leírnád, hogy mi miatt vagy nőies, nem lehet megmondani.

Ha kérdezel, akkor kérdezz normálisan, kifejtve.

2017. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, transzszexuális vagy? Nőnek érzed magad?
2017. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem kifejtheted.
2017. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet ezen érteni? A kérdezőt a nőt érdeklik, és a nőies külső vonás nyilván az, hogy nem férfiasak a mellei.


Nem tudok mit mondani rá, nyilván egy nagy hendikep.

Nem írtad, hány éves vagy.


Szerintem most koncentrálj magadra, tanulj, építsd a személyiséged, önbizalmad, és sportolj.

Nem szoktam ilyent mondani, engem nem vonzanak a kigyúrt pasik, de a rendszeres edzés leépíti a mellen lévő zsírt, de legalábbis az izom egész jól elfedi.

2017. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De azt írta, az ilyen emberek külföldön nemet váltanak. Nemet az vált, aki nem érzi a nemét azonosnak azzal, ahogy érez, nem az, akinek lányos az arca.
2017. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én pont azt látom hogy a nőiesebb 'fiúkák' feszülősgatya v nyakupolo gyantázott test,pávahajzat ,nagyon is bejönnek a lányok egy nagy részének. A másik részének meg pont nem,nekik a férfias macsók kellenek. Szóval neked azzal a fajta lánnyal kell ismerkedned aki az első csoportba tartozik. És ha már egyet megfogtál ,akkor arra vigyázni.
2017. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#5: Azt a kinézetére írta, nem a belső vonzódására.
2017. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű lesz. Na mindegy, akkor leírom. Olyan az alkatom minden egy nőnek. Épphogy csak megvagyok 50 kiló és 170 centi, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ha lemegyek a konditerembe, akkor 5 hónap múlva egy Zac Efron válna belőlem, mert nagyon törékeny alkatom van, szóval nem az a vékony sportos fiú alkat. Nőies vonás alatt az értem, hogy borzasztó vékonyak a csontjaim, keskeny a vállam, kicsi a fejem/kézfejem, nőies az állam stb. Belső tekintetében pedig érzelmileg nagyon sérülékeny vagyok, sokat elmélkedek és semmi férfias alfahím vonásom sincs.
2017. jan. 22. 14:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor te az anyai ösztönt váltod ki a nőkből.Ez is működik,csak nem a 10enéveseknél hanem kb 30 körül és utána. Így is meg tudsz majd fektetni néhány nőt,egyik majd örökbe is fogad , hidd el.

Addig meg nyugodtan gyúrhatsz,sportolhatsz valamit,rosszabb nem leszel tőle.

2017. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kuzinom pasija annyira feminin, hogy elsőre mindent kinéztem volna belőle, csak azt nem,hogy a lányokat szereti.Mégis három éve együtt vannak és már együtt élnek.Van olyan csaj, akinek ez tetszik.
2017. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!